EĞİTİM
Giriş Tarihi : 27-07-2020 13:23   Güncelleme : 27-07-2020 13:23

Zamunda Eğlence Krallığı 'Lovelet AVM'de açıldı

Lovelet AVM'nin dev bir alana kurduğu Karadeniz'in ilk ve tek tema parkı olan 'Zamunda Eğlence Krallığı', muhteşem bir açılış töreni ile kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Zamunda Eğlence Krallığı 'Lovelet AVM'de açıldı

Samsun'un Canik İlçesi'nde bulunan Lovelet AVM tarafından kurulan ve her yaş grubuna hitap eden on üç farklı eğlence alanıyla, ziyaretçilerine benzersiz bir deneyim yaşatacak olan Zamunda Eğlence Krallığı'nda 'eğlence adına yok yok...' 

ÇOCUKLARA YÖNELİK MÜKEMMEL DENEYİMLER

Zamunda Play ve ZamundaVR'da sanal ortamda eşine rastlamadığınız bir maceraya sürüklenirken, Counter Laser'de arkadaşlarınızla amansız bir kapışmaya dalmak sizin elinizde. Zamunda Akademi ve Robolab'da kodlama bilgilerini geliştiren çocuklar, ZamundaCars'da geleceğin becerikli sürücüleri haline geliyor. 

HEM GEZİNTİ HEM DE EĞİTİCİ
Zamunda Eğlence Krallığı'nın gizli ormanında gezinti yapılabilirken, Safari Park içerisinde çocuklar günümüz vahşi yaşamın yanında nesli tükenmiş hayvanları da tanıma fırsatı yakalıyor. Zamunda Hokkabaz'da ise gökdelenlerin tepesinden Afrika savanalarına geçip bu kareleri sosyal medyada paylaşmak an meselesi.

PARTİLER İÇİN ÖZEL MEKANLAR 
Zamunda'da tertemiz kumlarla kaplı 100 metrekarelik alanıyla Karadeniz'in en eğlenceli plajı, ebeveynlerin çocukları için doğum günü, babyshowerlar ve diğer özel günlerinde kullanabileceği farklı sürprizlerle dolu ZamundaParty de bulunuyor. Krallıkta Türkiye'deki en büyük Ters Ev konseptiyle Zamunda House yer alıyor.

YAŞAM MERKEZİ ZAMUNDA CİTY 
Gerçek dünyayla tanışmak isteyen tüm çocuklara Zamunda City'nin kapıları sonuna kadar açık. Ekip çalışmasının değerini burada kavrayan çocuklar, finans, sosyal yaşam, çevre bilinci gibi konular üzerinde bilgi sahibi oluyorlar. Zamunda City içinde tıp, şehir planlaması ve güvenliği başlıkları altındaki meslekleri yaşayarak, özgüven ve sorumluluk bilincini kazanan çocuklar emekleri karşılığında ise krallık parası olan Zillaları topluyorlar. Zamunda Krallığı'nın kalbi City'de atıyor.

Tüm bu heyecan ve koşuşturmadan sonra soğuk bir şeyler içmek için ise TropiCafe bulunuyor.

Zamunda Eğlence Krallığı, her yaş grubuna hitap eden on üç farklı eğlence alanıyla, ziyaretçilerine benzersiz bir deneyim yaşatacak. 

Lovelet AVM'de bulunan Zamunda Eğlence Krallığı'nın açılış kurdelesi Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Fatsa Belediye Başkanı Muharrem Aktepe, Lovelet AVM Genel Müdürü Mustafa Süzen, Lovelet AVM Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Zeki Gedikli, Lovelet Yönetim Kurulu Üyesi Eski Milli Hakem Bülent Demirlek, Lovelet AVM Yönetim Kurulu Üyesi Cafer Duru, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gencay, Metro Holding Ceo'su ve 23. Dönem Milletvekili Fatih Öztürk, Medicana Genel Müdürü Güner Armutlu tarafından kesildi.