GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-04-2022 19:12

Yunanistan'da enflasyon isyanı! Hayat durdu

Fenerbahçe Kulübü'nde Yüksek Divan Kurulu seçimleri sonuçlandı. Fenerbahçe'nin yeni Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar oldu.

Yunanistan'da enflasyon isyanı! Hayat durdu

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün olağanüstü genel kurulu sona erdi.

Yapılan oylama sonucunda yeni Yüksek Divan Kurulu Başkanı gazeteci Uğur Dündar oldu. Seçimin sonuçlanmasının ardından salonda Uğur Dündar tezahüratları atıldı.

Son 8 yıldan bu yana başkanlık görevini üstlenen Vefa Küçük, koltuğunu Uğur Dündar'a bırakmış oldu.

OY FARKI 25!

Toplamda bin 781 oyun kullanıldığı seçimde Uğur Dündar 824 oy alırken, Vefa Küçük 799 oyda kaldı.

"HAYALİM GERÇEKLEŞTİ"

Sonuçların ardından kürsüye gelen Uğur Dündar, "Ortaokul yıllarında Dolmabahçe Stadyumu'nun denize bakan tribünün gişelerinin altında futbolcuların çıkış kapısı vardı. O yaşlarda Fenerbahçe'nin İstanbul Ligi'nde alt sıralarda yer alan Emniyet, Adalet, Beyoğluspor, Beykoz gibi takımlarla oynadığı maçlara giderdim.

Kimi zaman lapa lapa yağan kar altında futbolcuların çıkışlarını beklerdim. Lefterler'i, Şerefler'i, Can Bartular'ı, Basriler'i, Naci Erdemler'i, hepsini dikkatle süzer ve günün birinde acaba ben bu kulübe bir katkıda bulunabilecek miyim düşler kurardım. O çocukluk hayalim şimdi gerçekleşti.

Fenerbahçe kazandı. Fenerbahçe için birlik ve bütünlük mottosuyla yola çıkan bu ekibe gönüllü katkılarda bulunan çok değerli çalışma arkadaşlarıma, yönetimde görev alacağımız değerli ekibe sonsuz teşekkürler ediyorum. Yaşasın Türkiye! Yaşasın Fenerbahçe!" açıklamalarını yaptı.

 

ETİKETLER:

fenerbahçe , uğur dündar , uğur dündar fenerbahçe , fenerbahçe seçim

AdminAdmin