SİYASET
Giriş Tarihi : 05-05-2022 06:57

Trabzonspor'dan Ekrem İmamoğlu paylaşımı

Bayram ziyareti yapmak ve halkla biraraya gelmek adına Karadeniz turuna çıkan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, yolculuğunun Trabzon durağında, Süper Lig'de şampiyonluğunu ilan eden Trabzonspor'u da ziyaret etti. Kulüpte basına kapalı olarak gerçekleştirilen ziyaret sonrası bu ziyaretle ilgili paylaşım gerçekleşti.

Trabzonspor'dan Ekrem İmamoğlu paylaşımı

Trabzonspor'un resmi hesaplarından paylaşılan ziyaretle ilgili şu ifadeler kullanıldı:

 

"İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve eski yöneticimiz Ekrem İmamoğlu, kulübümüzü ziyaret etti.

 

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, Genel Sekreterimiz Ömer Sağıroğlu, Başkan Yardımcılarımız Yalçın Orhan ve Zeyyat Kafkas ile yönetim kurulu üyelerimizden Zafer Göktaş ve Şemsetdin Hancı’nın yer aldığı ziyarete, CHP milletvekilleri Ahmet Kaya, Serkan Topal ve Turan Aydoğan ile CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu ve İBB Spor Kulübü Başkanı Fatih Keleş katıldı.

 

Ekrem İmamoğlu, Başkanımız Ahmet Ağaoğlu nezdinde Trabzonspor camiasına Ramazan Bayramı ve şampiyonlukla ilgili tebrikte bulunurken, Başkanımız Ahmet Ağaoğlu nazik ziyaretleri için İmamoğlu ve beraberindeki heyete teşekkürlerini iletti.

 

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu tarafından Ekrem İmamoğlu ve misafirlerimize günün anısına telkâri plaket ve formamız hediye edildi.

 

 

Ziyaretin ardından Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı’yla bir araya gelen Ekrem İmamoğlu ve çocukları Beren ve Semih İmamoğlu, Spor Toto Süper Lig 2021-2022 Ahmet Çalık Sezonu şampiyonluğumuzu tebrik ettiler. Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı da ziyaret dolayısıyla İmamoğlu ailesine teşekkür etti."

AdminAdmin