SPOR
Giriş Tarihi : 08-09-2020 15:33   Güncelleme : 08-09-2020 15:33

TOMANE Mİ BOAKYE Mİ? Yıldırım cevapladı

Twitter üzerinden bir taraftarın 'başkanım Boakye mi Tomane mi ? gözünü seveyim yap bi açıklama' mesajına karşılık kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım 'Olursa Tomane ! Yoksa hiçbiri ...' açıklamasını yaptı.

TOMANE Mİ BOAKYE Mİ? Yıldırım cevapladı

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, forvet transferi konusunda hangi isimle anlaştıklarını net olarak tek bir cümleyle açıkladı. Twitter üzerinden bir taraftarın 'başkanım Boakye mi Tomane mi ? gözünü seveyim yap bi açıklama' mesajına karşılık kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım 'Olursa Tomane ! Yoksa hiçbiri ...' açıklamasını yaptı. Uzun süredir forvet arayışı içinde olan Yılport Samsunspor, Kızılyıldız'da forma giyen Tomane ile prensipte anlaşmış; oyuncunun 17 Eylül'de Samsun'a gelerek resmi sözleşmeye imza atacağı açıklanmıştı. 

BOAKYE İSMİNİ DIŞ BASIN YAZDI 

Tomane ile el sıkışan Kırmızı-Beyazlılar için yeni bir golcü isim daha gündeme düştü. Gana basını Yılport Samsunspor'un Kızılyıldız’ın 27 yaşındaki Ganalı forvet oyuncusu Richmond Yiadom Boakye ile görüştüğünü yazdı. Bu haberler sonrasında kırmızı beyazlı taraftarların kafası karışmış, sosyal medya da birçok dedikodu konuşulup yazılmaya başlanmıştı.