EKONOMİ
Giriş Tarihi : 12-09-2020 01:19   Güncelleme : 12-09-2020 01:26

Şekerbank'tan 3 Ay Ertelemeli Şimdi Al 2021'de Öde Ferahlatan İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyenler için müjdeli haber Şekerbank'tan geldi. Şekerbank 3 ay ertelemeli kredi kampanyası kapsamında 2021'de ödemeye başlama imkanı ile Ferahlatan ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Kredi notuna göre ihtiyaç kredisi faiz oranı belirleyecek olan Şekerbank şimdi al 2021'de öde ihtiyaç kredisi kampanya faiz oranları ve başvuru şartları haberimizde..

Şekerbank'tan 3 Ay Ertelemeli Şimdi Al 2021'de Öde Ferahlatan İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Bankaların kredi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye  devam ederken ihtiyaç kredisi kampanyaları da peş peşe yayımlanıyor.  Bunlardan biri de Şekerbank tarafından verildi. Şekerbank ferahlatan kredi kampanyası kapsamında 3 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı sundu. 

ŞEKERBANK FERAHLATAN KREDİ KAMPANYASI İLE ŞİMDİ AL 2021'DE ÖDE KREDİ KULLANMA İMKANI! 

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Şekerbank tarafından başlatılan kampanya kapsamında "Şekerbank siz değerli müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçlarında her zaman en avantajlı faiz oranlarıyla yanında olmaya devam ediyor! Faiz oranınızı Kredi Skorunuz belirlesin.." sloganı ile kampanya duyuruldu.  Kampanya kapsamında Şekerbank müşterilerine kullanmış oldukları kredinin ilk taksit ödemesini 3 ay öteleme imkanı sunarken bu sayede kredi taksit ödemesi 2021 yılının Ocak ayında başlıyor. 

ŞEKERBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI EYLÜL 2020 

Kampanya kapsamında uygulanacak olan en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzed 1.19 olarak belirlenirken kişiye özel kredi faiz oranı belirleneceği ilan edildi.  Yapılan açıklamaya göre en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.19 olarak uygulanacak. Yapılacak olan kredi notu sorgulaması ile kredi notu 1850 puan ve üzerinde olan kişilere 1.19 faiz oranı ile kredi kullanma imkanı sunulacak. Bu nottan daha düşük olan kişilere ise kendi kredi notu puanlarına göre banka tarafından faiz oranı belirlenecek. 

ŞEKERBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN NASIL YAPILIR?

İnternetten ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler için Şekerbank internet sitesi üzerinden online kredi başvuru imkanı sunulurken Şekerbank Şubeleri ve Şekerbank mobil şube uygulaması üzerinden de kredi kullanılabilecek.  İnternetten kredi başvurusu yapan kişilere doldurmuş oldukları kredi başvuru formu üzerinden verilen iletişim bilgileri üzerinden Şekerban şube yetkilileri tarafından geri dönüş yapılacak. Kredi ön onayı alan kişilere şube tarafından kredi kullandırım işlemleri gerçekleştiriliyor.