GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-05-2021 08:14   Güncelleme : 23-05-2021 08:18

Sedat Peker'den 7. video... Yerini değiştirdi

Sedat Peker, mafya-siyaset-güvenlik bürokrasisi ve iş dünyasına ilişkin iddialarda bulunduğu videoların yedincisini yayınladı

Sedat Peker'den 7. video... Yerini değiştirdi

Kaldığı otel tespit edilen Sedat Peker'in 7. videoda yerini değiştirdiği görüldü. Peker'in masasında bu kez kitap da yoktu.

Google Haberlere Abone ol

 Bir önceki videosunda, Hürriyet gazetesi baskınına, bir milletvekilinin talebiyle kendi adamlarının da katıldığını itiraf eden ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun oğlu ve kardeşiyle ilgili iddialarda bulunan Sedat Peker, bu sabah yayınladığı 7. videoyla iddialarda bulundu. Sedat Peker'in masasında yine not kağıtları vardı ancak bu kez kitap yoktu.

Organize suç örgütü lideri olmaktan hakkında arama kararı bulunan Sedat Peker, 'Hayata korkusuzca bakanlar ölümden korkmazlar' başlıklı videoda şu açıklama ve iddialarda bulundu:

'TÜRKİYE'DEN KALABALIK MİSAFİRLERİM GELDİ'

"Derin Memet ameliyat olduğu için Bodrum'da hastanede, o yüzden onu yoklamaya almayacağız. Atmosferin değişikliğini görmüşsünüzdür, Türkiye'den kalabalık misafirlerimiz geldi, aslında ben düşkün Abdulkadir ile süslü Sülü'yü bekliyordum, ama onlar gelmediler, her zaman olduğu gibi devletimizi işin işine karıştırdılar.