SPOR
Giriş Tarihi : 02-04-2021 17:03   Güncelleme : 02-04-2021 17:03

Samsunspor'da Tomane oynamak istiyor

Kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'ın Tomane ile hafta içinde yakından ilgilenmiş ve tecrübeli forvet ile özel bir görüşme yapmıştı. Fizik olarak maç oynamaya hazır olduğunu hocasına bildiren Portekizli futbolcunun yarın Tuzlaspor karşılaşmasında neler yapabileceği büyük merak konusu oldu.

Samsunspor'da Tomane oynamak istiyor

Yılport Samsunspor'da Tomane, Tuzlaspor maçıyla formasına kavuşuyor. Yaşadığı uzun sakatlık döneminin ardından eski sağlığına ve formuna ulaşan kırmızı beyazlı oyuncunun, yarın İstanbul'da oynanacak Tuzlaspor karşılaşmasında ilk onbirde sahaya çıkması kesin gözüyle bakılıyor. Portekizli futbolcu, hafta boyunca yapılan antrenmanlardaki yüksek fizik gücünün yanı sıra formda bir görüntü sergilemesi camiada yüzleri biraz olsun güldürdü. 

BEN HAZIRIM

Kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'ın Tomane ile hafta içinde yakından ilgilenmiş ve tecrübeli forvet ile özel bir görüşme yapmıştı. Fizik olarak maç oynamaya hazır olduğunu hocasına bildiren Portekizli futbolcunun yarın Tuzlaspor karşılaşmasında neler yapabileceği büyük merak konusu oldu. Yılport Samsunspor, şampiyonluk yarışında keskin bir viraja girerken; kalan 7 maçın tamamında sahadan 3 puanla ayrılmak zorunda.