SPOR
Giriş Tarihi : 20-11-2020 14:38   Güncelleme : 20-11-2020 14:38

Samsunspor'da tek hedef galibiyet

Cumartesi günü deplasmanda Giresunspor'a konuk olacak kırmızı beyazlı ekipte, yolculuk prograı belli oldu. Samsunspor, bugün sabah yapacağı antrenmanın ardından karayoluya Giresun'a hareket edecek.

Samsunspor'da tek hedef galibiyet

Yılport Samsunspor, deplasmanda oynayacağı zorlu Giresunspor maçı için bugün yola çıkacak. Kırmızı beyazlılar, bugün sabah yapacağı antrenmanın ardından saat 14.00'da karayolu ile Giresun'a gitmek için Nuri Asan Tesisleri'nden yolcu edilecek. Samsunspor kafilesinde sakatlıkları devam eden Kevin Boli, golcü Tomane ve karantina süreci devam eden Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yer almayacak. Sağlam'ın yokluğunda takımın başında Teknik Sorumlu Gökhan Geylani görev yapacak.

TEK HEDEF GALİBİYET

Yılport Samsunspor ile Giresunspor daha önce resmi ve özel maçlar olmak üzere toplam 49 kez birbirlerine rakip oldular. Bu maçlarda Samsunspor 18, Giresunspor da 20 kez sahadan galip ayrıldı. 2 takım arasında oynanan 11 karşılaşma ise beraberlikle sonuçlandı. 2 takım arasında oynanan mücadelelerde 22 karşılaşmaya Giresunspor ev sahipliği yaptı. Giresun’da oynanan bu karşılaşmalarından 4’ünü kırmızı-beyazlılar kazanırken, Giresunspor ise 13 karşılaşmadan galip ayrıldı. 5 karşılaşma ise beraberlikle sonuçlandı.