SPOR
Giriş Tarihi : 25-11-2021 20:07   Güncelleme : 25-11-2021 20:07

Samsunspor'da keyifler yerinde

Nuri Asan Tesisleri'nde teknik direktör Fuat Çapa yönetiminde yapılan antrenmana sakatlıkları devam eden Burak ve Diomande'nin dışında tam kadro çıkan kırmızı beyazlı oyuncular, 1,5 saat süren idmanda başarılı performanslarıyla dikkat çektiler.

Samsunspor'da keyifler yerinde

Spor Toto Birinci Ligi'nin 14'ncü haftasında Cumartesi akşamı sahasında Adanaspor'u konuk edecek Samsunspor'da hazırlıklar yoğun tempoda devam ediyor. Nuri Asan Tesisleri'nde teknik direktör Fuat Çapa yönetiminde yapılan antrenmana sakatlıkları devam eden Burak ve Diomande'nin dışında tam kadro çıkan kırmızı beyazlı oyuncular, 1,5 saat süren idmanda başarılı performanslarıyla dikkat çektiler. 

FORM TUTUYORLAR 

Teknik direktör Çapa, antrenman öncesinde futbolcularıyla saha içinde kısa bür toplantı yaptı. Daha sonra düz koşu ile başlayan antrenman 5 e 2 orta oyunu ve sonrasında taktik antrenmanı ile devam etti. Kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Fuat Çapa, "Antalya kampı çok faydalı geçti. Takım olarak iyi bir seviyeye geliyoruz. İnşallah Adanaspor maçını kazanarak yolumuza emin adımlarla devam ederiz" dedi.

AdminAdmin