SPOR
Giriş Tarihi : 16-06-2020 13:59   Güncelleme : 16-06-2020 13:59

Samsunspor'da gidecek ve kalacak isimler netleşti

Genel Menajer Mustafa Aztopal, " Biz kurumsal bir kulübüz. Her ihtimale karşı hazırlıklıyız. Bu nedenle listemiz de hazır gidecek ve kalacak oyuncuların isimleri de net. Ancak teknik heyetimizin de görüşleri doğrultusunda ligin kaderi belli olmadan isim açıklamayı etik bulmayız. Bu bizim camiamıza yakışmaz. Ligin durumu netleşsin o zaman isimleri açıklarız" diye konuştu

Samsunspor'da gidecek ve kalacak isimler netleşti

Genel Menajer Mustafa Aztopal, Teknik Menajer Yücel Uyar ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile yapılan toplantılar sonrası netleşen alternatifli transfer listesi doğrultusunda görüşmelere başladı. Aztopal, "Sezon başından itibaren gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında çok sayıda oyuncuyu takip ettik. İzleme komitemizin izlediği, teknik heyetimizin listesinde yer alan ve benim de listemde bulunan yerli ve yabancı yaklaşık 400 kişilik bir listemiz vardı. Teknik heyetimizle yapılan toplantı sonrası bu liste 60 kişiye indi. Bu listede hemen hemen her mevkiden çok sayıda oyuncu var. Ben bir süredir hem oyuncularla hem kulüpleriyle hem de menejerleriyle görüşmeler yapıyorum. Transferi mümkün olan en erken zamanda tamamlayacağız" dedi.

İSİMLER NE ZAMAN AÇIKLANACAK ? 

Mustafa Aztopal, teknik heyetle yapılan toplantıda hem sözleşmeleri biten, hem devam edip te takımdan ayrılma durumu olan hem de başka takımlarda kiralık olarak oynayan oyuncuların durumu hakkında da görüştüklerini söyledi. Aztopal, " Biz kurumsal bir kulübüz. Her ihtimale karşı hazırlıklıyız. Bu nedenle listemiz de hazır gidecek ve kalacak oyuncuların isimleri de net. Ancak teknik heyetimizin de görüşleri doğrultusunda ligin kaderi belli olmadan isim açıklamayı etik bulmayız. Bu bizim camiamıza yakışmaz. Ligin durumu netleşsin o zaman isimleri açıklarız" diye konuştu.