SPOR
Giriş Tarihi : 09-09-2020 16:33   Güncelleme : 09-09-2020 16:33

Samsunspor'da Ergin Zorlu isyan etti!

Samsunspor FK Başkanı Yüksel Yıldırım ve yönetim kuruluna yapılan eliştirilerin artık can sıkmaya başladığını dile getiren Ergin Zorlu, "Bu saldırılara, Samsunspor’umuzun öz evlatları artık dur demeli. Samsunspor olarak takımın liglere motive olması gerekirken,bu yapılanlar art niyetlidir.Şehrimize ihanettir!!!" diye konuştu.

Samsunspor'da Ergin Zorlu isyan etti!

Yılport Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi Ergin Zorlu isyan etti. Sosyal medya üzerinden kırmızı beyazlı taraftarlara seslenen Zorlu, "Büyük Samsunspor taraftarı,  aklı selim davranalım, Samsunspor’umuza, başkanımıza ve yönetimimize hep beraber sahip çıkalım.... Bir Samsunspor Sevdalısı; Süper Lig hedefini koyacak ve diyecek ki, Samsunspor’umuzu 7.şampiyon yapacağım,  Avrupa’ya gideceğiz..Hayırdır Beyler!!!.

TWİTTER HESABINDAN MESAJLAR 

Batıpark tesisleri Türkiye’de olmayan akademik bir altyapı tesisi ve Başkan sırtlayacak burayı alıp götürecek,takımın geçmişten gelen 100 milyon borcunu ödeyecek, Nuri Asan Tesislerini sil baştan yapacak.Hayırdır!!! Cidden şaşkınlıkla izliyorum.Bu cümleleri de sadece taraftar Ergin Zorlu olarak kuruyorum.Bataklıktan takımı ve şanlı Armamızı aydınlığa çıkarmış,hedefini süper lig olarak belirlemiş bir Başkan ve Yönetimine karşı bu kin ve öfkeniz nedir!!!Hayırdır!!!. Şimdi destek vermeyeceğizde ne zaman? Bu saldırılara, Samsunspor’umuzun öz evlatları artık dur demeli. Samsunspor olarak takımın liglere motive olması gerekirken,bu yapılanlar art niyetlidir.Şehrimize ihanettir!!!".