SPOR
Giriş Tarihi : 05-07-2021 16:40   Güncelleme : 05-07-2021 16:40

Samsunspor'da artık yüzler gülüyor

Teknik direktör Mehmet Altıpark'ın gelişiyle beraber yeni bir sayfa açan Yılport Samsunspor'da oyuncuların yüzleri gülmeye başladı. Ağır geçen antrenman temposuna rağmen futbolcuların, tebessümleri camiada moralleri de yerine getirdi.

Samsunspor'da artık yüzler gülüyor

Yılport Samsunspor'da artık yüzler gülüyor. Stres dolu ve zorlu geçen bir yılın ardından yeni sezona yeni bir teknik adamla başlayan kırmızı beyazlı ekipte, herkesin neşesi yerinde. Teknik direktör Mehmet Altıpark'ın takımın başına getirilmesiyle başlayan güzel günler yapılan transferlerle devam ederken; ağır tempoda geçen sezon öncesi hazırlık çalışmalarında futbolcuların gülen yüzleri camiada da moralleri oldukça yukarılara çekti. 

MORALLER YERİNDE 

Teknik direktör Mehmet Altıpark yönetiminde sezona hazırlanan kırmızı beyazlı ekipte Brice Djedje ve Brahim Darri'nin antrenmandaki neşeli tavırları tüm takımın neşesini artırdı. Bugün Samsun'da son kez çalışacak kırmızı beyazlılar, daha sonra ikinci etap hazırlık kamp çalışmaları için Kayseri'nin Erciyes ilçesine gidecek. Teknik direktör Mehmet Altıparmak, takım olarak özellikle Erciyes ve Gerede kamplarının önemine değinmeden edemedi.