SPOR
Giriş Tarihi : 01-05-2021 16:10   Güncelleme : 01-05-2021 16:10

Samsunspor taraftarının şampiyonluğa inancı tam

Kırmızı beyazlı taraftarlar, puan durumunda sıralamanın bugün değişeceğine inanıyor. Futbolseverler, Samsunspor'un Ankaraspor'u mağlup edeceğini; GZT Giresunspor'un ise Akhisarspor karşısında puan kaybedeceğini iddia etti.

Samsunspor taraftarının şampiyonluğa inancı tam

TFF Birinci Ligi'nde düğüm bugün büyük ölçüde çözülüyor. Özellikle şampiyonluk yarışında yaşanan kıyasıya yarışta belki de puan durumunda sıralama bugün yeniden değişecek. Kırmızı beyazlı taraftarlar, sosyal medya üzerinden takımlarına inanılmaz bir destek sağlarken; rakiplerinden özellikle GZT Giresunspor'un bugün küme düşme durumu olan rakibi Akhisarspor karşısında puan kaybedeceğine inanıyor. 

BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ 

Samsunspor taraftarı, özellikle bugün aynı saatte oynanacak iki karşılaşmayı da yakından takip edecek. Kırmızı beyazlı futbolseverler, sezon başından bu yana Süper Lig umutlarını hiç kaybetmediklerini; sıralamada dezavantajlı durumda olmalarına rağmen takımlarının mutlu sona ulaşacağına yürekten inanıyor. Samsunsporlu futbolcularda kalan son iki maçı kazanarak rakiplerinin puan kaybetmelerini bekleyeceklerini söylediler.