SPOR
Giriş Tarihi : 07-08-2020 17:41   Güncelleme : 07-08-2020 17:41

Samsunspor rakip arıyor

“Kampa erken başlamamızın sıkıntısı hazırlık maçlarıyla kendini gösteriyor. Çünkü hazırlık maçı yapacak rakip bulamıyoruz. Bizim kategorilerimizdeki birçok takım daha antrenmanlara başlamadı. O yüzden kampın son günlerine doğru kampa başlayan takımlarla da hazırlık maçları organize ederek bu çalışmalarımızın sonucunda 15 Ağustos’da kampı bitirmeyi düşünüyoruz" dedi.

Samsunspor rakip arıyor

TFF Birinci Lig'de şampiyonluk hedefleyen Yılport Samsunspor'da sezon öncesi hazırlıkları yoğun olarak devam ediyor. İkinci etap kampında yaklaşık 12 günü geride bırakan kırmızı beyazlı ekibin, tek sıkıntısı hazırlık maçı oynayacak rakip bulamamak. Konuyla ilgili olarak konuşan kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Sağlam şunları kaydetti; “Kampa erken başlamamızın sıkıntısı hazırlık maçlarıyla kendini gösteriyor. Çünkü hazırlık maçı yapacak rakip bulamıyoruz. Bizim kategorilerimizdeki birçok takım daha antrenmanlara başlamadı. 

HAZIRLIK MAÇLARI ÖNEMLİ 

O yüzden kampın son günlerine doğru kampa başlayan takımlarla da hazırlık maçları organize ederek bu çalışmalarımızın sonucunda 15 Ağustos’da kampı bitirmeyi düşünüyoruz. Ondan sonra da 17 veya 18 Ağustos gibi bir hazırlık maçı da ayarlayabilirsek bu kamp dönemini de önceden planladığımız gibi 04-18 Ağustos tarihleri arasında tamamlayıp daha sonrasında takıma tekrar 3 gün izin vereceğiz. 22 Ağustos tarihinde de kendi tesislerimizde çalışmalara başlayacağız. Tesislerimizdeki tadilat çalışmaları da o tarihe kadar biter diye düşünüyoruz. Bittiği taktirde de çok modern bir tesis de çalışmalarımıza devam edeceğiz”.