SPOR
Giriş Tarihi : 19-09-2020 19:33   Güncelleme : 19-09-2020 19:33

Samsunspor kombine fiyatları açıklandı! Salı günü satışta...

Samsunspor yönetimi yeni projeler ile fark yaratmaya devam ediyor. 55. yıl hatıra kombine çalışmalarını büyük bir titizlikle tamamlayan kırmızı beyazlılar, taraftarına güzel bir anı bırakacak.

Samsunspor kombine fiyatları açıklandı! Salı günü satışta...

Yılport Samsunspor yönetimi yeni projeler ile fark yaratmaya devam ediyor. 55. yıl nedeniyle 55. yıl hatıra kombine çalışması yapan kırmızı beyazlılar, taraftarlarına güzel bir anı yaşatacak. Büyük bir titizlikle tamamlanan kombineler Salı gününden itibaren satışa çıkacak. 55. yıl hatıra kombineleri daha sonra ise maçlara giriş içinde geçerli hale dönüştürülebilecek. Hatıra kombinelerin fiyatları ise VIP(1750 TL) Batı(600) Doğu(255) Kuzey(130) Güney(130) olarak belirlendi.

YILDIRIM'DAN KOMBİNE AÇIKLAMASI 

Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım ise bugün sosyal medyadan kombinelerle ilgili çok önemli bir açıklama yaptı. Kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, 'Haydi şampiyon takımın büyük taraftarları söz sizde' diyerek yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; 55. Yıl Hatıra kombinelerimizi alalım ve Samsunspor'umuzu yalnız bırakmayalım. Türkiye'de bir ilki başlatalım. Kaderimize ve Covid-19'a baş kaldıralım. Haydi Büyük Samsunspor Taraftarı desteğinizle Süper Lig'e ele çıkalım".