SPOR
Giriş Tarihi : 14-08-2020 13:33   Güncelleme : 20-08-2020 08:32

Samsunspor-Kocaelispor maçı öncesi taraftarı üzecek haber

Bolu Koru Otel Sahası'nda oynanacak olan Yılport Samsunspor – Kocaelispor karşılaşması saat 17.00’de başlayacak. Kulüpten yapılan açıklamaya göre karşılaşmanın canlı yanını olmayacak.

Samsunspor-Kocaelispor maçı öncesi taraftarı üzecek haber

TFF Birinci Lig'de yeni sezona şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Yılport Samsunspor, yarın (Cumartesi günü) Kocaelispor ile kamptaki ilk hazırlık maçını oynayacak.  Bolu Koru Otel Sahası'nda oynanacak olan Yılport Samsunspor – Kocaelispor karşılaşması saat 17.00’de başlayacak. Kulüpten yapılan açıklamaya göre karşılaşmanın canlı yanını olmayacak. 

KOVİD-19 TESTİNDEN GEÇECEKLER

Yeni sezon hazırlıklarını Bolu’da sürdüren Yılport Samsunspor ilk hazırlık maçını TFF 2. Ligin yeni ekiplerinden Kocaelispor ile yapacak.
20 Temmuz’da başlayan ve Kurban Bayramı nedeniyle kısa bir ara verilen Bolu Kampında ilk hazırlı maçı yarın (15 Ağustos Cumartesi) günü Kocaelispor ile yapılacak. Pandemi nedeniyle TFF’den alınan özel izin ile oynanacak olan karşılaşmada tüm tedbirler alınacak. Bugün Covid-19 testinden geçecek olan oyuncular yarında pandemi önlemleri alarak karşılşamayı oynayacak.