GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-08-2020 19:42   Güncelleme : 09-08-2020 19:42

Samsun'da Uzman Çavuş'un Ardsından Polis Memuru Şehit Oldu!

Samsunlu Uzman Çavuş Süleyman Ural, Kuzey Irak’ta yapılan Pençe Operasyonunda teröristlerle girilen çatışma sonrası şehit düşmesinin ardından, Samsun'da bir polis memuru kaçan aracı kovalarken şehit oldu.

Samsun'da Uzman Çavuş'un Ardsından Polis Memuru Şehit Oldu!

Samsun’un Vezirköprü Çekalan Mahallesi nüfusuna kayıtlı Samsunlu Uzman çavuş Süleyman Ural Kuzey Irak’ta yapılan Pençe Operasyonu’nda teröristlerle girilen çatışma sonrası şehit düştü. Uzman Çavuş Ural'ın acı haberinden kısa süre sonra Samsun'da bir polis memurunun daha şehit olması Samsun halkının acısına tuz bastı.

Edinilen bilgiye göre, Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı motosikletli Yunus ekibinde görevli polis memuru Adem Keskin (33)  Samsun’un Atakum ilçesinde polis uygulamasından kaçan otomobili yakalamak için motosiklet ile peşine düştü. Motosikletin hakimiyetini kaybederek kaldırıma ve direğe çarpan Adem Keskin ağır yaralandı. 112 Acil Servis ekipleri tarafından ambulansla Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan Adem Keskin şehit oldu.

Uygulama noktasından kaçan araç ve sürücüsü polisin takibi sonucu yakalandı. Gözaltına alınan araç sürücüsü Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosuna götürüldü. Polis memuru Adem Keskin’in Samsun’un Salıpazarı ilçesi nüfusuna kayıtlı ve bekar olduğu öğrenildi.