EKONOMİ
Giriş Tarihi : 05-10-2020 16:08   Güncelleme : 05-10-2020 16:08

Samsun OGM'ye personel alımı yapılacak!

Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 64 şehirde 274 işçi alımı gerçekleştirilecek. Samsun'da ise 2 personel alımı yapılacak. Başvuru şartları nedir? Hangi kadrolara alım yapılacak? İşte detaylar...

Samsun OGM'ye personel alımı yapılacak!

Samsun'da OGM bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 personel alımı gerçekleştirilecek. İŞKUR üzerinden yapılacak personel alımı için başvuru tarihi ise 5 Ekim olarak belirlendi. 

SAMSUN'DA 2 OPERATÖR ALIMI YAPILACAK

Samsun OGM bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 dozer operatörü ve 1 greyder operatörü alımı gerçekleştirilecek.

SAMSUN OGM PERSONEL ALIMI BAŞVURU DETAYLARI

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı kamuilan sayfası üzerinden yayımlanan ilanda başvuru detaylarına şu şekilde yer verildi:

"Adaylarda aranacak genel ve özel şartlar ile diğer bilgiler İŞKUR açık iş ilanlarında belirtilecektir. Bu ilanlar 05- 09/10/2020 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden yayımlanacaktır. İlanda belirtilen şartları taşıyan adaylar ilan süresince başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklardır. Sözlü ve Uygulamalı Sınava, iş ilanında belirtilecek kadro sayısının 4 (dört) katı kadar aday çağrılacaktır. Bu adaylar noter huzurunda çekilecek kura sonucuna göre belirlenecektir. Kura yeri ve tarihi İŞKUR açık iş ilanında belirtilecek olup ilgili Orman Bölge Müdürlüğü internet sitesinden de ayrıca duyurulacaktır. Bununla ilgili olarak adayların adreslerine yazılı tebligatla bildirim yapılmayacaktır. İlan edilecek tüm pozisyonların deneme süresi 4857 sayılı İş Kanunu uyarınca iki aydır. İşçi alım süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler, adaylardan istenilecek evraklar ile Sözlü ve Uygulamalı Sınavın yeri ve tarihi Bölge Müdürlükleri internet sitesi üzerinden ilan edilecektir. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan, kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir."