GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-12-2021 20:43   Güncelleme : 07-12-2021 20:43

Samsun Büyükşehir Belediyesi taksi plakası ve durak ihalesine çıkıyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi, 'Ticari Taksi Plakası ve Ticari Durak Yeri' ihalesine çıkıyor. İhaleler 16 Aralık’ta Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek. ‘Teknik Şartname’ ve bilgiler Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’ndan temin edilecek.

Samsun Büyükşehir Belediyesi taksi plakası ve durak ihalesine çıkıyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum, İlkadım, Canik  ve Tekkeköy ilçelerinde farklı lokasyonlarda bulunan duraklarda hizmet verecek olan taksi plaka tahsisi ve durak yerleri için ihaleye çıkmaya hazırlanıyor. 16 Aralık Saat.15.00’de Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda yapılacak ihalelerin detayları ise şöyle;

“Atakum’a 4  'Ticari Taksi' ve 4 'Ticari Taksi Durak Yeri verilecek. Atakum 1051. Sokak Bahçeşehir Koleji güneyindeki park alanı önünde bulunan Balaç Taksi Durağı'nda 2 adet ticari taksi plakası ve 2 adet ticari taksi durak yeri ile  yine Atakum ilçesine bağlı İstiklal Mahallesi Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı – Abdullah Gül Bulvarı kesişiminde bulunan İstikal Taksi Durağı'nda 2 adet ticari taksi plakası ve 2 adet ticari taksi durak yeri birlikte ihaleye çıkarıldı. İlkadım İlçesi'ndeki ihale ile ilgili olarak Kalkanca Mahallesi Hendek Caddesi-Tosya Sokak kesişiminde bulunan Kalkanca Taksi Durağı'nda 2 adet ticari taksi plakası ve 2 adet ticari taksi durak yeri birlikte ihale edilecek. Tekkeköy’de de Örnek Sanayi Taksi Durağı'nda 2 adet ticari taksi durak yeri  ihale edilecek.”

İhaleye katılmak isteyenlerin teknik şartname ve bilgileri Samsun Büyükşehir Belediyesi Derebahçe Yerleşkesi’nde bulunan Ulaşım Dairesi Başkanlığı’ndan temin edebilecekleri ifade edildi.

AdminAdmin