GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-10-2021 16:40   Güncelleme : 03-10-2021 16:56

Samsun Anıt Park'ta fotoğrafçı kavgası

Samsun'un simgesi haline gelen ve Atatürk Heykelinin bulunduğu Anıt Park'ta, fotoğrafçılar birbirine girdi. Kavga polisin bölgeye gelmesiyle son buldu.

Samsun Anıt Park'ta fotoğrafçı kavgası

Anıt Park içerisinde il dışından gelen turistleri fotoğraflayan ve çektikleri fotoğrafları turistlere satan fotoğrafçılar, iddiaya göre gelen turist kafilesini çekmek için birbirleriyle yarıştı.

 

 

Kafileyi çekmek isteyen fotoğrafçılar arasında yaşanan anlaşmazlık nedeniyle kavga çıktı. İddiaya göre gelen turistleri çekmek isteyen bir fotoğraçıyı, orada bulunan bir diğer fotoğrafçı engellemeye çalıştı. Bu esnada iki fotoğrafçı arasında sözlü tartışma başladı.

 

 

Tartışma kavgaya dönüşünce diğer fotoğrafçılar da dahil oldu. Çevredeki esnafın ihbarına gelen polisler, kavga eden ve birbirinden şikayetçi olan fotoğrafçıları polis merkezine götürdü.

 

 

Anıt Park'a gelen turistler ise şaşkınlıkla fotoğrafçıların kavgasını izledi. Bazı turistler ise kavgaya tepki göstererek, "Böyle yapacaklarsa burada durmasınlar. Samsun'a hiç yakışmadı. Fotoğraf çektireceğimize pişman olduk" dediler.