YAŞAM
Giriş Tarihi : 02-05-2022 21:32

SAMKON Bayramda basınla buluşacak

SAMKON Genel Başkanı Kaya Aşçı "Samkon tarihi organizasyona imza atacak" dedi.

SAMKON Bayramda basınla buluşacak

12-15 Mayıs tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak "Samsun Tanıtım Günleri Etkinliği" kapsamında çalışmalar devam ederken, SAMKON Genel Başkanı Kaya Aşçı bayram da Samsun medyasıyla biraraya gelecek. 

Başkan Aşçı, bu sene Samsun'da yapılacak TEKNOFEST etkinlikleri öncesi İstanbul'da yapılacak etkinliğin Samsun'un tanıtımı açısından çok büyük önem arz ettiğini belirterek, "İstanbul'da yapacağımız etkinliği tarihin en büyük organizasyonu olarak görüyoruz. Bu konuda bütün kurullarımız geceli gündüzlü çalışmaya devam ediyor. Gerek Samsun'da gerek İstanbul'da çok büyük bir ilgi görüyoruz. Bu da bizim sorumuluğumuzu artırıyor" dedi.

Aşçı sözlerine şöyle devam etti, "Hiçbir masraftan kaçınmadık. Samsunluları İstanbul'da ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Türkiye'de ses getiren bir etkinlik yaparak Samsun adına tarih yazmak istiyoruz. Samsun'un ve Samsunluların ismini en güzel şekilde ülkemize duyurup birlik ve beraberlik içerisinde özel bir programa imza atacağımıza inanıyoruz" dedi.

Aşçı sözlerini şöyle tamamladı; "Samsun'u temsil eden tüm kurum ve kuruluşlara davetiyelerimizi verdik. Ramazan Bayramının 2. gününde medya temsilcilerimiz ile bir araya gelerek etkinlikle ilgili bilgi alışverişinde bulunmak istiyoruz. Samsun medyasını Macellan Cafe'de yapacağımız sabah kahvaltısı programına bekliyoruz."

AdminAdmin