Advert
SAĞLIK
Giriş Tarihi : 12-04-2020 17:24   Güncelleme : 12-04-2020 17:24

Sağlık Bakanı, Samsun Sağlık müdürüyle görüştü

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Muhammet Ali Oruç ve diğer il sağlık müdürleriyle video konferans yöntemiyle bağlanıp koronavirüs ile mücadele süreci ile ilgili görüşme yaptı

Sağlık Bakanı, Samsun Sağlık müdürüyle görüştü

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Muhammet Ali Oruç ve diğer il sağlık müdürleriyle video konferans yöntemiyle bağlanıp koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İHTİYAÇLAR ELE ALINDI 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca , sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, İl Sağlık Müdürleri, Bakan Yardımcıları ve Genel Müdürlerin de katıldığı bir telekonferans görüşmesi yaptığını bildirdi. Bakan Koca paylaşımında, "Mevcut ve ortaya çıkabilecek ihtiyaçları ele aldık. Bilim Kurulumuzun, Üniversite Rektörlerimizin tedavideki tecrübe ve tavsiyelerini paylaştık" ifadelerini kullandı.

SAMSUN'DAKİ ÇALIŞMALAR KONUŞULDU 

Samsun İl Sağlık Müdürlüğü'nün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ise, " Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca, 81 il sağlık müdürü ile telekonferans görüşmesi gerçekleştirdi. Sağlık İl Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç'un da katıldığı görüşmede müdürümüz Bakanımıza Kovid-19 hastalığı nedeniyle ilimizde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi" ifadelerine yer verildi. Toplantıya ayrıca Bakan Yardımcıları ve Genel Müdürler de katıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
RÖPORTAJLAR
ARŞİV ARAMA
açık