DÜNYA
Giriş Tarihi : 15-03-2022 19:00   Güncelleme : 15-03-2022 19:00

Putin'e 'psikopat' diyen kayıp Rus model ölü bulundu

Haberler Dünya Valize koymuşlar! Putin'e 'psikopat' diyen kayıp Rus model Gretta Vedler ölü bulundu! - Güncel Haberler ABONE OL Putin'e 'psikopat' diyen kayıp Rus model ölü bulundu 15.03.2022 - 15:40 Güncelleme: 15.03.2022 - 17:45 1 yıldır kayıp olan 23 yaşındaki Rus model Gretta Vedler'in cansız bedeni bir valizin içinde bulundu. Vedler'in kaybolmadan önceki son sosyal medya paylaşımları da gündem oldu.

Putin'e 'psikopat' diyen kayıp Rus model ölü bulundu

Bir süredir kayıp olan 23 yaşındaki Rus model Gretta Vedler'ın cansız bedeni bir bavulun içinde bulundu.

İngiliz DailyMail'in haberine göre 23 yaşındaki Vedler, sosyal medyadaki son paylaşımlarında Vladimir Putin'i 'psikopat' olarak nitelendirmiş ve onun 'Rusya'nın bütünlüğüne' yönelik çabasının gözyaşlarıyla sonuçlanacağını yazmıştı.

 

RUS MEDYASINDA GÖRÜNTÜLER PAYLAŞILDI

23 yaşındaki Rus modelin ölümüne ilişkin soruşturmada eski erkek arkadaşı Dmitry Korovin gözaltına alındı. Korovin gözaltında eski kız arkadaşını öldürüp bavula koyduğunu itiraf etti. Korovin ayrıca cinayetin Gretta Vedler'ın siyasi görüşleri ve yorumlarıyla ilgisi olmadığını, para yüzünden çıkan bir tartışmanın ardından onu boğarak öldürdüğünü söyledi. Rus medyasında Korovin'in gözaltına alındığı görüntüler de paylaşıldı.

Vedler, Putin'e ilişkin eski paylaşımlarında şu ifadeleri kullanmıştı: Putin'in çocukluğunda çok fazla aşağılanma yaşadığı gerçeği göz önüne alındığında, hukuk fakültesinden sonra ayrılıp KGB'ye katılması şaşırtıcı değil. Bu tür insanlar çocukluklarından itibaren çekingen ve korkaktırlar, gürültüden ve karanlıktan, yabancılardan korkarlar, bu nedenle ihtiyat, kısıtlama ve iletişim eksikliği gibi özellikler karakterlerinde erken gelişir. Bence, onda açık bir psikopati veya sosyopati görüldüğünü varsayabilirim. Psikopatlar için sürekli bir keskinlik duygusu yaşamak önemlidir. Bu nedenle riski, yoğun deneyimleri, yoğun iletişimi, yoğun etkinliği severler. Ama belki de gerçekten Rusya'nın bütünlüğünü geliştirmek istiyor ve içtenlikle Rusların iyiliğini diliyordur."

AdminAdmin