SPOR
Giriş Tarihi : 09-07-2021 17:28   Güncelleme : 09-07-2021 17:28

Mehmet Akyüz tam not aldı

Geçen sezon Adana ekibinde çok fazla forma şansı bulamayan tecrübeli forvet oyuncusu, Samsunspor'la yeniden eski günlerine dönmenin planlarını yapıyor. Ağır geçen antrenman temposuna rağmen isteği ve hırsıyla teknik ekibin gözüne girmeyi başaran Mehmet Akyüz, formayı kapmak istiyor.

Mehmet Akyüz tam not aldı

Yılport Samsunspor'un Adana Demirspor'dan transferi Mehmet Akyüz, Erciyes kampında kendini bulmaya başladı. Geçen sezon Adana ekibinde çok fazla forma şansı bulamayan tecrübeli forvet oyuncusu, Samsunspor'la yeniden eski günlerine dönmenin planlarını yapıyor. Ağır geçen antrenman temposuna rağmen isteği ve hırsıyla teknik ekibin gözüne girmeyi başaran Mehmet Akyüz, formayı kapmak istiyor. 

İYİ ÇALIŞIYOR 

Kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Mehmet Altıparmak'ın göz hapsinde olan deneyimli kanat forvet, özellikle dün akşam yapılan 11'e 11 çift kalede başarılı performansıyla ön plana çıktı. Hem attığı goller hem de mücadelesiyle yeni sezon öncesi umut veren kırmızı beyazlı ekibin yeni transferi Mehmet Akyüz,. "Samsunspor'da oynayacak olmak beni heyecanlandırıyor. Taraftarımızın önüne çıkacağım o günü büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum" dedi.