KÜLTÜR-SANAT
Giriş Tarihi : 22-12-2015 11:32

Lovelet AVM’de Çocuk Meslek Atölyelerinde

Karadeniz’in en büyük Outlet merkezi olan ve Yönetimini Inside Danışmanlığın yaptığı Lovelet Alışveriş Merkezinde Hafta sonları gerçekleştirdiği Çocuk Meslek Atölyeleri tüm hızıyla devem ediyor.

Lovelet AVM’de Çocuk Meslek Atölyelerinde

   Lovelet AVM’ de çocuklar için özel olarak düşünülerek tasarlanan çocuk kulübü her hafta sonu farklı bir serüvene eşlik ediyor. Birbirinden farklı meslek gruplarının tanıtıldığı doktorluktan itfaiyeciliğe, aşçılıktan, bilim adamına, çiçekçilikten, polise ve ilkyardıma kadar her biri kendi alanında uzman olan eğitimcilerin yer aldığı meslek atölyelerine büyük ilgi gösteren Aileler ve çocuklar meslek atölyelerini kaçırmamaya özen gösteriyor. Lovelet AVM Bu hafta miniklerin beklediği “Aşçılık ve ÇiçekcilikAtölyesigerçekleştirildi. Çocuklar için eğlenceli ve keyifli bir o kadarda hamur işlerine meraklı olan miniklerimiz bu hafta Aşçılık atölyesinde pizzalarını kendileri yapıp Soffa Restoranda pizzalarını fırına verip afiyetle yediler. 

Mart ayının sonuna kadar gerçekleşecek olan Meslek Atölyelerindeher hafta sonu eğlenceli bir meslek icra edilecek. iki seans olarak oluşturulanÇocuk Meslek Atölyelerisaat 14:00 ile 16:00 seanslarında siz değerli minik ziyaretçilerini bekliyor olacak.

  

 

AdminAdmin