KÜLTÜR-SANAT
Giriş Tarihi : 03-12-2015 16:10

Lovelet AVM’de Çocuk Meslek Atölyeleri

Karadeniz’in en büyük Outlet merkezi olan ve Yönetimini Inside Danışmanlığın yaptığı Lovelet Alışveriş Merkezinde Çocuk Meslek Atölyeleri tüm hızıyla devem ediyor.

Lovelet AVM’de Çocuk Meslek Atölyeleri

   Lovelet AVM’ de çocuklar için özel olarak düşünülerek tasarlanan çocuk kulübü her hafta sonu farklı bir serüvene eşlik ediyor. Birbirinden farklı meslek gruplarının tanıtıldığı doktorluktan itfaiyeciliğe, aşçılıktan, bilim adamına, çiçekçilikten, polise ve ilkyardıma kadar her biri kendi alanında uzman olan eğitimcilerin yer aldığı meslek atölyelerine büyük ilgi gösteren Aileler ve çocuklar meslek atölyelerini kaçırmamaya özen gösteriyor. İlk Hafta “Çiçekçilik Atölyesive İtfaiye Atölyesini ” gerçekleştiren Lovelet AVM Bu hafta miniklerin beklediği “Bilim Adamı ve İlk Yardım Atölyesini gerçekleştirecek. Çocuklar için birbirinden eğlenceli deneylerin yer alacağı atölyede çocuklarhem öğrenip hem eğlenecekler.Medicana Hastanesiile birlikte yürütülecek İlk yardım AtölyesindeMedicanaHastanesi uzman doktorları eşliğinde yaşanabilecek kazaların önüne geçmek ve olası kaza anlarında gereken ilk yardım müdahaleleri hakkında birçok bilgiyi de öğrenecek olan çocuklar eğitimin sonunda başarının mükâfatı olarak her çocuğaBilim Adamı ve İlk Yardım sertifikası verilecektir.

Mart ayının sonuna kadar gerçekleşecek olan Meslek Atölyelerindeher hafta sonu eğlenceli bir meslek icra edilecek. iki seans olarak oluşturulanÇocuk Meslek Atölyelerisaat 14:00 ile 16:00 seanslarında siz değerli minik ziyaretçilerini bekliyor olacak.

AdminAdmin