GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-07-2020 19:38   Güncelleme : 29-07-2020 19:38

KESKİN'İN ADAYLIĞI HEYECAN YARATTI

İyi Parti Samsun İl Başkanlığı seçimi öncesi adaylar çalışmalarını sürdürürken, Samsun siyasetinin tanınan isimlerinden Mimar Murat Keskin'in adaylığı parti teşkilatlarında heyecan yarattı.

KESKİN'İN ADAYLIĞI HEYECAN YARATTI

KONGRE 9 AĞUSTOS'ta 

9 Ağustos 2020 tarihinde gerçekleşecek İyi Parti Samsun İl Başkanlığı kongresi öncesi İl Başkanlığına 5 isim talip oldu. Mevcut İl Başkanı Recep Güleroğlu'da tekrar aday olurken, 'Samsun'un Muradı var' sloganıyla yola çıkan deneyimli siyasetçi Mimar Murat Keskin'in adaylığı parti teşkilatlarında heyecan yarattı. Geniş katılımlı törenle adaylığını açıkladıktan sonra parti teşkilat ziyaretlerine devam eden Keskin'in kongrede en şanslı isimlerin başında geldiği öne sürüldü. Siyasi yaşamında MHP Atakum Belediye meclis üyeliğinin yanısıra Samsun'da bir çok sivil toplum kuruluşunda yöneticilik görevlerini üstlenen Keskin'in ekibinde de kendi alanında başarısını kanıtlamış bir çok isim bulunuyor. 

ÇÖZÜM ÜRETİLECEK

Samsun'da birçok alanda çalışmalar yürüttüğünü, şehri daha iyi yerlere getirebilecek altyapının kendilerinde olduğunu kaydeden Keskin, "Şehrin ihtiyaçlarının farkındayım, şehrin dinamiklerini çok iyi biliyorum. Sivil toplum, sanayi, özel kamu kuruluşları ile iletişimde olarak, aynı masa etrafında çözümler arayacağız. Samsun'un sorunlarını çözebilmek için rakiplerimizle ortak akılla buluşacağız. Sorunlar varsa Samsun'un Muradı var" diye konuştu.