GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-07-2020 19:32   Güncelleme : 29-07-2020 19:32

Karadeniz'in ilk ve tek tema parkı Zamunda açıldı!

Samsun Lovalet AVM de inşa edilen ve Karadeniz'in ilk ve tek tema parkı olma özelliğini taşıyan Zamunda Eğlence Krallığı ziyaretçilere kapılarını açtı.

Karadeniz'in ilk ve tek tema parkı Zamunda açıldı!

Samsunluların uzun zamandır beklediği ve her yaş grubuna hitap eden Zamunda Eğlence Krallığı on üç farklı eğlence alanıyla çocuklara unutamayacakları bir deneyim yaşatarak yaratıcılıklarını geliştirmeleri için olanak sağlıyor.Tıp, şehir planlaması, finans ve daha bir çok konudaki meslekleri çocıklara yaşatan krallık, sorumluluk bilincide katıyor. Yaptıklarının karşılığında krallık parası olan Zillaları kazanan çocular kazandıkları paraları yine krallık içerisinde istedikleri gibi harcıyorlar.

25 Temmuzda yapılan Zamunda Eğlence Krallığı açılışı, Lovelet AVM Genel Müdürü Mustafa Süzen, Lovelet AVM Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Zeki Gedikli, Lovelet Yönetim Kurulu Üyesi Eski Milli Hakem Bülent Demirlek, Lovelet AVM Yönetim Kurulu Üyesi Cafer Duru, AK Parti Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, AK Parti Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gencay, Fatsa Belediye Başkanı Muharrem Aktepe, Metro Holding Ceo’su ve 23. Dönem Milletvekili Fatih Öztürk, Medicana Genel Müdürü Güner Armutlu tarafından gerçekleştirildi.