SPOR
Giriş Tarihi : 14-07-2021 16:28   Güncelleme : 14-07-2021 16:28

Kaptanlarla çok özel

Yeni sezon hazırlıklarını Kayseri'nin Erciyes İlçesi'nde devam ettiren kırmızı beyazlı ekipte teknik direktör Altıparmak, kaptanlar Yasin ve Hasan ile kısa bir kamp değerlendirmesi yaptı.

Kaptanlarla çok özel

Yılport Samsunspor teknik direktörü Mehmet Altıparmak, takım kaptanları Yasin Öztekin ve Hasan Kılıç ile birlikte önceki gün antrenman öncesinde özel bir görüşme yaptı. Yeni sezon hazırlıklarını Kayseri'nin Erciyes İlçesi'nde devam ettiren kırmızı beyazlı ekipte teknik direktör Altıparmak, kaptanlar Yasin ve Hasan ile kısa bir kamp değerlendirmesi yaptı. Futbolcularının çalışma temposundan gayet memnun olduğunu dile getiren tecrübeli teknik adam, yüklemelerin son güne kadar devam edeceğini söyledi. 

HER ŞEY YOLUNDA 

Kırmızı beyazlı ekibin takım kaptanları Yasin Öztekin ve Hasan Kılıç ise mükemmel bir kamp dönemi geçirdiklerini herşeyin istedikleri doğrultuda devam ettiğini söyledi. Oyuncular olarak hiçbir sorunlarının olmadığını dile getiren ikili, "Sezon sonunda hedeflediğimiz yerde olmak için hepimiz üzerimize düşenleri yapacağız. Taraftarlarımızında desteğiyle birlikte alacağımız güzel sonuçlarla bunu başaracağız. Samsunspor'un artık Süper Lig'de yer alma zamanı geldi" diye konuştular.