GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-02-2022 08:57   Güncelleme : 03-02-2022 08:57

İlçe Başkanı Başkan Togar'a çağrı yaptı: Mal varlığını açıkla!

İYİ Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Gülay Aydın; Tekkeköy'de cambaza bak cambaza tiyatrosu oynanıyor' dedi.

İlçe Başkanı Başkan Togar'a çağrı yaptı: Mal varlığını açıkla!

Tekkeköy Belediyesi'nde rantın, peşkeşin haddi hesabı olmadığını söyleyen İYİ Parti Tekkeköy ilçe Başkanı Gülay Aydın; "Seçim öncesi beş bin kişiye iş sözü verdiler. İnsanların helal oylarını alarak ağızlarına bir parmak bal çalıp yalanlarına halkımızı alet ettiler. Yazık günah bu insanlara." dedi.

Başkan Togar'ın seçim öncesi mal varlığı ile şu andaki mal varlığını kamuoyuna açıklamasını isteyen Aydın; "Yürekleri varsa açıklasınlar. Kimseyi suçlamıyoruz ve diyoruz ki mal varlığını açıkla biz de bilelim Tekkeköy halkı da bilsin. AK koyun kara koyun belli olsun." diye konuştu.

İlçe de imar yerleri açıldığını bunu bunun önceden hesap kitap edilerek değerlendirildiğini dile getiren Aydın; "Göz boyamak için " Tekkeköy çalısıyor" imajı veriyorlar. Gelin ilçeye çamur deryası. Bu ilçeyi rant merkezi haline getirdiler. Yazık ediyorlar. Tekkeköy kendi inisiyatifi ile yürütülen bir İlçe halinden çıkıp birilerinin kuklası konumunda olan bir İlçe haline geldi." şeklinde konuştu.

Tekkeköy'de rant merkezlerini bire bir basın toplantısıyla açıklayacaklarını sözlerine ekleyen Aydın; "Burada fakir fukaranın hakkını kim yiyorsa bunun hesabını soracağız. Tekkeköy iyi yönetilmiyor. Ama bunun hesabını sormakta bizim görevimiz olacak." diyerek sözlerini tamamladı.

AdminAdmin