SİYASET
Giriş Tarihi : 22-03-2019 21:21   Güncelleme : 22-03-2019 21:21

İbrahim Sandıkçı: Biz halkımızla her zorluğu aşarız

İbrahim Sandıkçı, Canik halkına çok güvendiğini ve onlardan aldığı enerji ile Canik’in tüm sorunlarını çözmek için gece gündüz çalışacağını söyledi.

İbrahim Sandıkçı: Biz halkımızla her zorluğu aşarız

Bizler sorunları biliyoruz, bunlar için çabalıyoruz, Canik halkı yaptıklarımızı gördükçe bize daha çok güvenecek ve bizi destekleyecek diyen Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Sandıkçı, “Biz inanıyoruz ki Canik’li vatandaşlarımla el ele, sırt sırta verdiğimizde aşamayacağımız hiçbir sorun olmaz. Biz yeter ki birbirimizi anlamaya çalışalım. Biz bir olalım, iri olalım, diri olalım, dikleşmeden dik duralım, Allah’ın izniyle her şeyin üstesinden geliriz” dedi. 

Alt Yapı Sorunları Çözülecek 
“Canik’li vatandaşlarımızın gönlü ferah olsun, talip olduğumuz yerlere geldiğimizde Canik’in alt yapı sorunlarıyla alakalı yapacaklarımızı planladık. Belediyenin asli görevlerini yapmak için Canik’li vatandaşlarımızdan aldığımız enerji ile sürekli çalışacağız. 7/24 çalışan bir belediye olmak için, halkımıza hizmet vermek için tüm ekiplerimizin koordinasyonunu sağlayacağız. Büyükşehir belediyesi ile koordineli bir şekilde çalışarak Canik’te alt yapı sorununu çözeceğiz” ifadelerini kullandı.

Biz Canik’lilerle Beraber Olacağız
Makamda sürekli oturan, halkın ayağına gelmesini bekleyen bir belediye başkanı olmayacağım diyerek sözlerine devam eden Sandıkçı, “Makamlar gelip geçici, bizim tek derdimiz halkımızın gönlünde girebilmek ve gönüllerinde kalabilmek. Halka hizmetin Hakk’a hizmet olduğunu bilen bizler, sorunlar noktasında ve sorunların çözülmesi noktasında çok çaba harcayan bir yönetim olacağız” diyerek sözlerini sonlandırdı. 

AdminAdmin