GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-10-2020 11:19   Güncelleme : 28-10-2020 22:09

Gazetecilerden Final Okulları'na ziyaret

Samsunhaber.com İmtiyaz sahibi Erdal Şencan, Genel Yayın Yönetmeni ve Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı ve Genel Koordinatör Ünal Yavuz Final Okullarını ziyaret etti.

Gazetecilerden Final Okulları'na ziyaret

Samsun'un en başarılı eğitim kurumlarının başında gelen Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü Cengiz Karaca ve Okul Müdürü Tekin Aslan'ı makamında ziyaret eden Samsunhaber.com yönetimi , yeni eğitim döneminde okul yöneticilerinden bilgi aldı. 

Final Okulları Genel Müdürü Cengiz Karaca, pandemi nedeniyle tüm eğitim kurumlarının zor bir dönemden geçtiğini belirterek "21 yıllık geçmişimiz, kaliteli ve güvenilir kadromuz salgın döneminde canla başla çalışarak öğrencilerimizi mağdur etmemek adına tüm zorluklara göğüs germiştir. Bu dönem sınavlarda aldığımız yüzde yüz başarı da bunun en büyük göstergesidir. Her zaman önceliğimiz eğitim gören çocuklarımız olmuştur. Bundan sonra da aynı anlayışımız devam edecektir." dedi.

Samsunhaber.com Genel Yayın Yönetmeni ve Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı ise yaptığı konuşmada, "Okulunuzun faaliyetlerini ve yaptığı çalışmaları yıllardır ilgiyle takip ediyoruz. Final Okulları'nın Samsun'da marka bir eğitim kurumu olduğunu biliyoruz. Samsun'a ve ülkemize yapmış olduğunuz katkıların da bundan sonra devam edeceğine inancımız tamdır. Başarılarınızın devamını diliyoruz" şeklinde konuştu.