SPOR
Giriş Tarihi : 10-07-2021 15:33   Güncelleme : 10-07-2021 15:33

Galatasaray'a bir Mısırlı daha

Sarı-Kırmızılılar'ın, Mısır Ligi ekiplerinden Pyramids'in formasını giyen sol kanat Ramadan Sobhi ile uzun bir süredir görüştüğü ortaya çıktı. 24 yaşındaki oyuncu ile el sıkışıldığı öğrenilirken, transferde geri sayıma geçildi.

Galatasaray'a bir Mısırlı daha

Gelecek sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray Yönetimi, diğer yandan da iç transferde hamleler yapıyor... Bu anlamda geleceği merak konusu olan isimlerden Henry Onyekuru'nun bonservisi alınmamış ve oyuncu ile resmen yollar ayrılmıştı. Sol kanat için de arayışlarda bulunan Cim Bom'un, uzun süredir flaş bir isimle görüştüğü ortaya çıktı.

FANATİK'in ulaştığı bilgiye göre Mısır Ligi ekiplerinden Pyramids'in formasını giyen Ramadan Sobhi ile Sarı-Kırmızılı ekibin anlaşmaya çok yakın olduğu belirtildi. Taraflar arasında ise artık ufak pürüzler kaldı.

YILLIK ÜCRETİ SORUN OLABİLİR

Daha önce İngiltere'de Stoke City ve Huddersfield'da görev yapan 24 yaşındaki yıldız, ilk etapta 2.2milyon Euro'ya yakın bir ücret talep etti. Ancak Galatasaray Yönetimi'nin, Sobhi'ye senelik 1.5 milyon Euro ve performansa dayalı bonuslar vereceği bilgisine ulaşıldı. Bu arada Pyramids ile 4 yıllık daha sözleşmesi bulunan Mısırlı'nın, takımdan ayrılmak istemesi nedeniyle bonservis konusunda Aslan'a sorun çıkartılmayacağı bildirildi. Sarı-Kırmızılılar, şimdi ise Sobhi'den gelecek yanıtı beklemeye başladı.