MAGAZİN
Giriş Tarihi : 11-03-2021 14:18   Güncelleme : 11-03-2021 14:18

Fahriye Evcen'den Karan açıklaması

Güzel oyuncu Fahriye Evcen, minik oğlu Karan'ın boya yaparken çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Evcen, oğlunun sosyal medyayı sallayan o görüntüleri içinse "İnşallah ressam olur" açıklaması yaptı.

Fahriye Evcen'den Karan açıklaması

Kuruluş Osman dizisinde oynayan oyuncu eşi Burak Özçivit'le mutlu bir evliliği olan güzel oyuncu Fahriye Evcen, sosyal medyayı en aktif kullanan isimler arasında yer alıyor.

Küçük oğlu Karan'ın resim yaparken çekilen karelerini hesabından paylaşan Fahriye Evcen, "Küçük ressamım iş başında.." mesajıyla oğlunun yeteneklerini gözler önüne serdi.

Bir arkadaşının doğum günü eğlencesinden çıkışta magazinburada.net kameraları tarafından görüntülenen Fahriye Evcen, sosyal medyayı sallayan o görüntüler için, "O görüntüleri sevenlerimiz için hazırlıyoruz. Beğendiğinize sevindim, teşekkür ederim" dedi.

"İNŞALLAH RESSAM OLUR"

Fahriye Evcen, Karan'ın resim yeteneğiyle ilgili, "Arkadaşlar Karan daha çok küçük. Şimdiden bir şeylere yeteneğinin olduğunu söylemek için erken ama inşallah olur." açıklaması yaptı.

Öte yandan ekranlara dönüş hazırlığı içinde olan Fahriye Evcen, projenin detayları ile ilgili detay vermekten kaçındı ve "Şimdilik detay vermeyelim iyice netleşince sizinle ayrıntıları paylaşacağım" ifadelerini kullandı.