SPOR
Giriş Tarihi : 24-06-2020 16:44   Güncelleme : 24-06-2020 16:44

Eski başkan Tutu, Yıldırım'ı telefonla arayarak tebrik etti

Eski başkanlardan Erkurt Tutu'nun kendisini telefonla aradığını belirten Yıldırım, "Yüksel Başkan Allah senden razı olsun dedi. Şu Samsunspor'un halini görüyordum üzülüyordum dedi. Beni o kadar mutlu ettin ki dedi. Allah tuttuğunu altın etsin Samsunspor'u aldın göklere çıkarıyorsun dedi. Buradan Erkurt Tutu'ya diyorum ki; delikanlı. Çıktı söyledi.

Eski başkan Tutu, Yıldırım'ı telefonla arayarak tebrik etti

Yılport Samsunspor'un Başkanı Yüksel Yıldırım'dan birlik ve beraberlik çağrısı. Herkesin Samsunspor için bir araya gelmesi gerektiğini söyleyen Başkan Yıldırım, "Ben geldiğimde kafaları karışıktı. İsmail Uyanık dönemi vardı. Yüksel Yıldırım vardı. Taraftarlar bile bölünmüştü. Ama insanlar sonunda anladılar. Yıldırım Samsunspor'a menfaati için gelmedi. Başarı için geldi. Ben ne için geldim buraya Samsunspor'dan para almaya mı geldim ? Diğer başkanların hepsi paralarını aldılar. Hepsi temlik koydu. Bana Hasbi Menteşoğlu'nun dışında alacaklarına temlik koydurmayan bir tane başkan ismi söyleyin" dedi. 

BİR TEK TUTU ARADI 

Eski başkanlardan Erkurt Tutu'nun kendisini telefonla aradığını belirten Yıldırım, "Yüksel Başkan Allah senden razı olsun dedi. Şu Samsunspor'un halini görüyordum üzülüyordum dedi. O kadar mutlu ettin ki beni dedi. Allah tuttuğunu altın etsin Samsunspor'u aldın göklere çıkarıyorsun dedi. Buradan Erkurt Tutu'ya diyorum ki; delikanlı. Çıktı söyledi. Belki medyada söylemedi ama bana telefonla bunu söyledi. Telefonumu bilen birçok isim var beni tebrik etmediler. Haber yolluyorlar borcumu ödesene ağabey. Bizim parayı ne zaman ödeyecen ağabey. Parayı bana mı verdiler. Samsunspor'a verdiler" diye konuştu. 

BİRLİK İÇİNDE OLMALIYIZ 

Herkesin parasını kurtarmanın peşinde olduğunu ifade eden Başkan Yıldırım, "Samsunspor'u batırdılar. Bir sürü oyuncular getirdiler, koydular temliklerini hepsi faizini basıyor kulübü uçuruma getirdiler.  Buraya bir başkan gelmiş işleri düzeltiyor. Niye tebrik edilmiyor  Niye teknik direktör Ertuğrul Sağlam tebrik edilmiyor. Yücel Uyar ve Mustafa Aztopal'ı linç ettiler. Her tarafta istifa etsinler diye yazılıp çizildi. Ama biz bunları kimler yaptı biliyoruz. Ayrımcılık yapmayalım. Samsunspor için birleşelim. Eskiler yeniler bölünmeyelim. Hep daha iyisini nasıl yaparız bunun için çalışalım. Benim işim bu bütünlüğü sağlamak. Dağılmış bir camiayı bir araya getirdim" dedi.