SİYASET
Giriş Tarihi : 16-11-2021 19:04   Güncelleme : 16-11-2021 19:04

Erdoğan: İYİ Parti'nin başındaki kadın nasıl küfreder?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkent Millet Bahçesi'nde Yerel Yönetimler Gençlik Festivali'nde açıklamalarda bulundu. Erdoğan Akşener'e, "Şu İYİ Parti'nin başındaki kadın nasıl küfür ediyor. Parlamento çatısının altında yavşaklar diyecek kadar alçak kadın. Bunda ne edep var ne adap var. Başkanı bu şekilde küfrederse vekili ondan farklı olur mu?" sözleriyle tepki gösterdi.

Erdoğan: İYİ Parti'nin başındaki kadın nasıl küfreder?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkent Millet Bahçesi'nde Yerel Yönetimler Gençlik Festivali'nde konuştu. 

Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkan başlıklar şöyle:

Gençlik Festivali günleri boyunca okulların ara tatile girmesini de fırsat bilerek 100 bin öğrenci Ankara'ya gelecek ve etkinliklere katılacak.

2023 hedefleriyle cumhuriyet tarihi boyunca birikmiş sorunları çözmeyi amaçlıyoruz.

Türkiye en büyük gücü ve avantajı çocukları ve gençleri olarak gören bir ülkedir. Bizim sayemizde gençler 18 yaşında seçme ve seçilme hakkını yakaladı. 

"6 MİLYONDAN FAZLA GENÇ İLK KEZ OY KULLANACAK"

6 milyondan fazla gencimiz ilk kez oy kullanarak kendi ve ülkesi için siyasi irade ortaya koyacak. Gençlerimizin hayalleri, beklentileri, düşünceleri ve tespitleri bizim için önemlidir. Türkiye'nin en büyük gençlik kolları üyesine sahip parti biziz. Belediyelerimizin insan kaynağı ihtiyacını karşılama dair geniş bir alanda faaliyet yürütüyoruz. 

Bizden önce üniversite sınavına giren her 10 öğrencimizden sadece 1'i kayıt yaptırabiliyordu. Sınava giren her öğrenciye yetecek kapasiteye getirdik. 

Gençler okul öncesi eğitimden, ilk, orta ve lise seviyesine kadar benzer atılımları hayata geçirdik. Burs ve kredi miktarlarındaki fevkalade artışa ve gençlik merkezlerine kadar sayısı hizmeti gençlerimize biz sunduk.

"BEN SİZLERE İNANIYORUM"

Bugünkü gençlerimizin beklentilerinin elbette farklı olduğunu biliyoruz. Biz göreve geldiğimizde harçlardan dolayı sıkıntı vardı ve biz kaldırdık. Burs 45 lira veriliyordu maalesef. Bay Kemal'in olduğu yerde inkardan başka bir şey bulamazsınız. 

Kardeşlerim bu muhalefet inkarcıdır, inkarcı. O nedenle 2023'e çok iyi hazırlanmamız lazım. Ben sizlere inanıyorum, 2023'te sandıkları patlatacağımıza inanıyorum. Önümüzdeki seçimlerin kilidi şu veya bu parti değil, gençlerimizdir. 

"İHTİYACIMIZ OLAN GENÇLİK TEKNOFEST GENÇLİĞİDİR"

Yakın tarihimizde bunun sayısız örneği var. Çanakkale Savaşı bu ülkenin gençlerinin canları pahasına zafere yürüyüşünün destanıdır. Milli mücadelemizin kazanılması ve Cumhuriyetimizin kurulması da aynı şekilde gençlerimizin eseridir. 

Bizim ihtiyacımız olan gençlik, "Kim var?" dediğimizde sağına soluna bakmadan "Ben varım" diyen gençliktir. Bizim ihtiyacımız olan kuşak Z kuşağı değildir, TEKNOFEST kuşağıdır. Bizim ihtiyacımız olan nesil Asım'ın neslidir. 

"İYİ PARTİ'NİN BAŞINDAKİ KADIN NASIL YAVŞAK DER"

Bay Kemal senden hiçbir şey olmaz. Sen 15 Temmuz gecesi FETÖ'cülerin yönettiği o tankların arasından nasıl kaçtıysan sen bugün de aynısın. Bir başkası şehit yakınına söven densiz, terbiyesiz, utanmaz, arlanmaz milletvekiline sıkı sıkıya sarılarak gerçek yüzünü gösterdin. Bunların birbirinden farkı var mı? Biz bunların hangi tıyniyette olduğunu zaten biliyoruz. Şu İYİ Parti'nin başındaki kadın nasıl küfür ediyor. Parlamento çatısının altında yavşaklar diyecek kadar alçak kadın. Bunda ne edep var ne adap var. Başkanı bu şekilde küfrederse vekili ondan farklı olur mu?

 

AdminAdmin