SPOR
Giriş Tarihi : 16-08-2021 12:45   Güncelleme : 16-08-2021 12:45

Djedje Samsunspor'dan neden gönderildi?

Başkan Yüksel Yıldırım, "Brice Djedje'nin sadece 8 maç parası kaldı. O da 2 ay yapar. Bunu tüm oyunculara yaptık. Çünkü tüm takımlar en az 3-4 aydan başlayıp 6-7 ay maaş ödemiyorlar. Bir salak biz miyiz? Artık bizde normalleşiyoruz.

Djedje Samsunspor'dan neden gönderildi?

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Brice Djedje'nin takımdan gönderilmesiyle ilgili olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yine bir takipçisinin bu konuda yaptığı, "Başkanım dje dje’nin avukatın yaptığı açıklamada 3-4 ay parasını alamadığını ve indirim istendiğini söylemişti kulüp tarafından bu yabancı oyuncuların parasını geciktirdiğinizde böyle problemler maalesef ki çok oluyor ama siz dahil çok güvenmiştiniz djedje’ye yanılttı herkesi" şeklinde ki yorumu üzerine Başkan Yıldırım şu açıklamayı yaptı; 

8 MAÇ PARASINI ALMADI

Kendini güçlü bir başkan hissediyorsan tavan yapan bir oyuncuyu şartlar uymadığı anda göndermelisin yoksa güçlü olamazsın ve futbolcular seni fırıldak gibi yapar ve parmağında dönderir. Kulübü oyuncular yönetir. Geçen sene kulüpte olanlar iyi bir tecrübe oldu bize ve teknik ekibe. Djedje'yi getirdiğimde beni yerden yere vurdunuz. Şimdi de gönderirken aynısını yapıyorsunuz. Sizleri anlamakta zorluk çekiyorum.  Ben kulübümüz için doğru olanı yapıyorum. Boşuna Patron olmamışız.  Bir kural var: 1. Patron daima haklıdır.2. Patron haksızsa Kural 1 geçerlidir. Sadece 8 maç parası. O da 2 ay yapar. Bunu tüm oyunculara yaptık. Çünkü tüm takımlar en az 3-4 aydan başlayıp 6-7 ay maaş ödemiyorlar. Bir salak biz miyiz? Artık bizde normalleşiyoruz.