SİYASET
Giriş Tarihi : 06-02-2022 09:28   Güncelleme : 06-02-2022 09:28

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan o mesajlara teşekkür yanıtı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, eşi Emine Erdoğan ile birlikte koronavirüs testi pozitif çıktı. Siyasetin sert ve polemikli geçtiği günlerde liderlerden Erdoğan'a geçmiş olsun mesajları yağdı. Erdoğan, bu mesajlara tek tek yanıt verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan o mesajlara teşekkür yanıtı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından kendisinin ve eşi Emine Erdoğan'ın koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını duyurması üzerine "geçmiş olsun" mesajları yağdı.

MUHALEFETE TEK TEK TEŞEKKÜR ETTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, siyasette sert polemiklerle karşılaştığı muhalefet partilerinin liderlerinden gelen "geçmiş olsun" mesajlarına tek tek teşekkür etti. 

Uzun zamandan bu yana siyasette görülmeyen bu nazik tablo, siyasetin gergin havasını biraz olsun hafifletti.

İŞTE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A GELEN "GEÇMİŞ OLSUN" MESAJLARI:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Sayın Emine Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum.

 

 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener: Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’a geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyorum.

 

 

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu:  Koronavirüs testleri pozitif çıkan Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Sayın Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Emine Erdoğan'a geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum.

 

 

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu:  Koronavirüs testi pozitif çıkan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve değerli eşi Emine Erdoğan hanımefendiye geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifa diliyorum. Rabbim tüm hastalarımıza bir an önce sağlıklarına kavuşmayı nasip etsin.

 

 

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan: Koronavirüs testleri pozitif çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’a geçmiş olsun temennilerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum.

 

 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan: Covid-19 test sonucu pozitif çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdogan’a ve eşi Emine Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 

 

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal: Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdogan ve kıymetli eşi Sayın Emine Erdoğan hanımefendiye geçmiş olsun dileklerimle birlikte acil şifalar diliyorum.

 

 

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce: Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Covid -19 ile mücadele eden tüm yurttaşlarımıza acil şifalar diliyorum.

 

 

 

AdminAdmin