GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-02-2016 10:46

Çocuklar Öğrenmeye ve Eğlenmeye Devam Ediyor

Karadeniz’in en büyük Outlet merkezi olan ve Yönetimini Inside Danışmanlığın yaptığı Lovelet Alışveriş Merkezinde Çocuk Meslek Atölyeleri tüm hızıyla devam ediyor.

Çocuklar Öğrenmeye ve Eğlenmeye Devam Ediyor

        Lovelet Outlet ’te çocuklar için özel olarak düşünülerek tasarlanan çocuk kulübü her hafta sonu farklı bir mesleği tanıtıyor. Birçok meslek gruplarının tanıtıldığı atölyede her daldan mesleği bulmak mümkün. Doktorluktan itfaiyeciliğe, aşçılıktan, bilim adamına, çiçekçilikten, polise ve ilkyardıma kadar her biri kendi alanında uzman olan eğitimcilerin yer aldığı meslek atölyelerine çocuklar ve ailelerin ilgisi büyüyerek devam ediyor. Bu hafta sonu gerçekleşecek olan “İlk yardım Atölyesi” ve “Doktorlar Atölyesi” Medicana Hastanesi ATT hemşiresi ve uzman kişiler eşliğinde gerçekleştirilecek. Günlük Hayatta Yaşanabilecek olası kaza anlarında gereken ilk yardım müdahaleleri hakkında birçok bilgiyi öğrenecek ve öğrenirken de eğlenecek olan çocuklar, etkinlik sonunda başarılarının simgesi olarak sertifikalarını alacaklar.

       Mart ayının sonuna kadar gerçekleşecek olan Meslek Atölyelerinde her hafta sonu eğlenceli bir meslek icra edilmeye devam edilecek önümüzdeki hafta sonu çocukların en sevdiği meslekler olan Trafik Polisi Atölyesi ve Aşçılık Atölyesi yer alacak. iki seans olarak oluşturulan Çocuk Meslek Atölyeleri saat 14:00 ile 16:00 seanslarında siz değerli minik ziyaretçilerini bekliyor olacak.

AdminAdmin