DÜNYA
Giriş Tarihi : 05-11-2020 20:13   Güncelleme : 05-11-2020 20:13

Cinsel ilişkiye girdiği doktoru öldürdü!

Çin'in Guangxi Zhuang Autonomous eyaletinde acil servis hemşiresi olarak çalışan 25 yaşındaki Li Fengping isimli hemşire kumar bağımlılığı yüzünden aynı hastanede çalışan ortopedi doktoru Luo Yuanjian ile haftada üç defa ilişkiye girme karşılığında anlaştı. Kaynak: Cinsel ilişkiye girdiği doktoru öldürdü!

Cinsel ilişkiye girdiği doktoru öldürdü!

Cinsel ilişkiye girdiği doktoru öldürdü!

Cinsel ilişkiye girdiği doktoru öldürdü! 115

Çin'in Guangxi Zhuang Autonomous eyaletinde acil servis hemşiresi olarak çalışan 25 yaşındaki Li Fengping isimli hemşire kumar bağımlılığı yüzünden aynı hastanede çalışan ortopedi doktoru Luo Yuanjian ile haftada üç defa ilişkiye girme karşılığında anlaştı.

Cinsel ilişkiye girdiği doktoru öldürdü! 225

Hemşirenin evine giden doktor, kendisine borcunun kalan kısmını nakit olarak ödemesini aksi halde ilişkiye girerken çektikleri videoları yayınlamak ile şantaj yapınca Li, doktoru öldürdü.

Cinsel ilişkiye girdiği doktoru öldürdü! 335

Kendini kaybeden hemşire, doktorun vücudunu parçalara ayırıp bir kısmını tencerede kaynattı, diğer kısmını ise klozete atıp sifonu çekti.

Cinsel ilişkiye girdiği doktoru öldürdü! 445

23 Mart tarihinde meydana gelen olaydan sonra tutuklanıp yargılanan hemşireye idam cezası verildi.

Cinsel ilişkiye girdiği doktoru öldürdü! 555

İdam cezasının yanı sıra öldürdüğü doktorun ailesine tazminat ödemesine de karar verilen hemşirenin, ne zaman infaz edileceği bilinmiyor.

Kaynak: Cinsel ilişkiye girdiği doktoru öldürdü!