SAĞLIK
Giriş Tarihi : 15-10-2020 17:26   Güncelleme : 15-10-2020 17:53

OKULDA KORONA ALARMI Samsun'da pandemi sürecinde yeniden başlayan yüz yüze eğitim sonrası İlkadım ilçesinde yer alan Baruthane Ortaokulu'nda iki öğrenci ve bir öğretmen koronavirüse yakalandı. Okulda koronavirüs paniği yaşanmasının ardından okulda eğitim gören 240 öğrenci de tedbir olarak evlerinde karantinaya alındı. YÜZ YÜZE EĞİTİM DURDU Okul Müdürü Süleyman Çiftli, iki öğrencinin ve bir öğretmenin Covid-19 testlerinin pozitfi çıkmasının ardından uzaktan eğitime geçildiğini, yüz yüze eğitimin durdurulduğunu açıkladı. Çiftli, "Öğretmenimiz hastanede, durumu iyi. Öğrencilerimizinde durumu iyi " şeklinde açıklama yaptı.

OKULDA KORONA ALARMI

Samsun'da pandemi sürecinde yeniden başlayan yüz yüze eğitim sonrası  İlkadım ilçesinde yer alan Baruthane Ortaokulu'nda iki öğrenci ve bir öğretmen koronavirüse yakalandı.

Okulda koronavirüs paniği yaşanmasının ardından okulda eğitim gören 240 öğrenci de tedbir olarak evlerinde karantinaya alındı.

YÜZ YÜZE EĞİTİM DURDU

Okul Müdürü Süleyman Çiftli, iki öğrencinin ve bir öğretmenin Covid-19 testlerinin pozitfi çıkmasının ardından uzaktan eğitime geçildiğini, yüz yüze eğitimin durdurulduğunu açıkladı. Çiftli, "Öğretmenimiz hastanede, durumu iyi. Öğrencilerimizinde durumu iyi " şeklinde açıklama yaptı.