SPOR
Giriş Tarihi : 02-11-2020 15:32   Güncelleme : 02-11-2020 15:34

Tunalar Şirketler Topluluğu, eğitimden spora yaşamın farklı alanlarında yürüttüğü sosyal projelere bir yenisini daha ekledi. Türk futbol tarihine damgasını vuran Samsunspor’un gelecekte daha büyük başarılara ulaşması için bölgedeki çalışanlarına forma hediye ederek kulübe maddi ve manevi katkı sunan Tunalar Topluluğu, benzer projeleri ilerleyen süreçte sürdürmeyi hedefliyor.

İmza attığı başarılarla Türk futbolunun en önemli takımlarından biri olan ve geçmişten bugüne futbol tarihine damgasını vuran Samsunspor’un gelecekte daha büyük başarılara ulaşması için bölgedeki çalışanlarına forma hediye ederek kulübe maddi ve manevi katkı sunan Tunalar Topluluğu, benzer projeleri ilerleyen süreçte sürdürmeyi hedefliyor. Topluluğa bağlı marka ve bayiliklerin Samsun şubelerinde görev yapan toplam 55 çalışana hediye edilmek üzere satın alınan Samsunspor’un Antrasit formaları, Samsunsstore55 Marka Müdürü Doğan Caferoğlu tarafından Ford Trucks Şube Müdürü Armağan Demiral ve Satış Yöneticileri Okan Öztürk ile Fatih Demirtaş’a teslim edildi.

SEVGİYLE TUTKUYLA 

Topluluğun çalışanlarına hediye ettiği Samsunspor’un Antrasit forması, “Bu formanın göğsünde şahlanışın sembolü var” mesajıyla tanıtılmış ve Samsunspor’a gönül veren sporseverlerin yanında diğer kulüp taraftarlarından ve kamuoyundan da büyük beğeni toplamıştı. Bandırma Vapuru önünde hazırlanan forma tanıtım filminde, “Bu formanın göğsünde, şahlanışın sembolü var! Atatürk’lü formanın hakkını vermek için; sevgiyle, tutkuyla, gururla” ifadelerine yer verilmişti.