SPOR
Giriş Tarihi : 25-07-2020 17:05   Güncelleme : 25-07-2020 17:05

Burak Çalık: Beklentileri karşılayacağız

Tecrübeli golcü Burak Çalık, "Çok farklı takımlarla ciddi mücadeleler olacak. Oyuncular olarak bizlerden büyük bir beklenti var. İnşallah bu beklentileri karşılayacağız" dedi.

Burak Çalık: Beklentileri karşılayacağız

Yılport Samsunspor'un tecrübeli isimlerinden Burak Çalık, yeni sezonda kendilerini çok zorlu, stres dolu müsabakaların beklediğini söyledi. Bolu Gerede'de yaklaşık bir haftadan bu yana ciddi bir hazırlık döneminden geçtiklerini kaydeden kırmızı beyazlı ekibin başarılı futbolcusu, herşeyin yolunda gittiğini söyledi. Burak Çalık, TFF Birinci Ligi'nde hedefe nasıl ulaşılması gerektiğini bilen tecrübeli bir oyuncu profiline sahip olduklarını da sözlerine ekledi. 

CİDDİ RAKİPLERİMİZ OLACAK  

Bolu kampında açıklamalarda bulunan kırmızı beyazlı oyuncu, “Her şeyden önce artık bir boyut değiştiriyorsunuz. Çok farklı takımlarla ciddi mücadeleler olacak. Çok ciddi şampiyonluk adayları ile bir sezon geçireceğiz. Tabi ki onlardan biri de biziz. Bu ligde nasıl şampiyon olunur, neler yapılması gerekiyor yeni katılan arkadaşlarımızla beraber hocamızla beraber bunun bilincinde hazırlanacağız" diye konuştu.