GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-06-2021 10:26   Güncelleme : 03-06-2021 10:31

BODESG"Bodrum Estetik Güzellik Ve Sağlıklı Yaşam Fuarı Açılıyor"

BODESG"Bodrum Estetik Güzellik Ve Sağlıklı Yaşam Fuarı Açılıyor" 5-7 Ağustos 2021 Tarihleri Arasında Bodrum Heredot Kültür Merkezinde Açılacak Olan BODESG " Bodrum Estetik Güzellik ve Sağlıklı Yaşam Fuarı "na yerli ve yabancı Ziyaretçiler ve Katılımcılar Büyük İlgi Gösteriyorlar..

BODESG

Alparslan Fuarcılk Yönetim  Kurulu Başkanı Nihat Alparslan" Alparslan Fuarcılık ve Intes Medya ile birlikte ,Dünya'nın sayılı tatil yörelerinden olan  Bodrum'da  düzenlenecek olan" 2.BODRUM.Estetik ,Güzellik ve sağlıklı yaşam fuarı" pandemi döneminin sıkıntı günleri sonrasında  katılkcı firmalara ve ziyaretcilere biraz olsun  nefes aldıracak moral verecek bir organizasyon olacaktır.Küçük İstanbul diye  benzettiğimiz Bodrum  pandemi döneminde aşılanmanın çoğalmasından sonra  yoğun bir ziyaretci akınına ulaşmıştır.Konusunda  fuar katılımcıları ile ilgili ziyaretcileri bir araya getirecek olan  bu organizasyona katılanlar iş potansiyellerini artıracaklardır. 

"Ege ve Akdeniz'in 
2.Bodrum Estetik Güzellik ve Sağlık Yaşam Fuarı için geri sayıma başladık. sezonun açılmasıyla yerli ve yabancı ziyaretcilerle  Uzun süren Pandemi şartları ve kapanma süreçleri ticaret dengesinin bozulduğu günlerin sonuna geldik. Şimdi İş yapma müşteri ve müşteri adayları ile tekrar buluşma zamanı"