SPOR
Giriş Tarihi : 18-02-2021 14:57   Güncelleme : 18-02-2021 14:57

Her fırsatta kırmızı beyazlı ekibin önünü kesmeye yeltenen güçler, bu sefer amaçlarına ulaşamayacaklar. Samsunspor'un formasında imkansızı başarmak vardır.

TFF Birinci Ligi'nde Samsunspor'un İstanbulspor ile oynayacağı kritik maça hakem Turgut Doman'ın atanması kafaları karıştırdı. 2 sezon önce oynanan Sarıyer karşılaşmasının ardından Samsunspor Kulübü tarafından Merkez Hakem Kurulu'na (MHK) şikayet edilen hakem Doman'ın, 1.Ligin'in ilk devresinde deplasmanda ki Bandırma maçında yaptığı skandalın ardından yeniden ve böylesine kritik bir müsabakada Samsunspor'un maçına verilmesi masa başı oyunlarının devam ettiğine işaret olarak yorumlandı. Her fırsatta kırmızı beyazlı ekibin önünü kesmeye yeltenen güçler, bu sefer amaçlarına ulaşamayacaklar. Samsunspor'un formasında imkansızı başarmak vardır. 

TARAFTAR AYAKLANDI 

Merkez Hakem Kurulu'nun (MHK) hakem Turgut Doman'ın böylesine önemli bir maça atanmasına kırmızı beyazlı taraftarlarda büyük tepki gösterdi. Samsunspor'a karşı art niyetli kararlarıyla dikkat çeken Turgut Doman'ın, Cumartesi günü İstanbulspor'la oynanacak kritik müsabakada görev alacak olması, taraftarı sosyal medyada ayağa kaldırdı. Kırmızı beyazlılar, hakem Turgut Doman'a, MHK'ye ve Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF)'ye tepki gösterdi. Hakem atamasının değişmesi yönünde tweetler atıldı, paylaşımlar yapıldı.