SPOR
Giriş Tarihi : 26-10-2021 08:18   Güncelleme : 26-10-2021 08:18

Başkan Yıldırım'dan transfer müjdesi!

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, "Bu sezon sonu şampiyon olmak için Ocak ayındaki kış transfer döneminde gerekli nokta transferlerimizi yaparak şampiyonluğa oynamak istiyoruz. Biz de sizler gibi bir o kadar başarılı ve şampiyon olmak istiyoruz. Taraftarımızın bize güvenmesini ve destek olmasını hem takım olarak hemde yönetim olarak çok istiyoruz" dedi.

Başkan Yıldırım'dan transfer müjdesi!

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım,  Ocak ayını işaret etti. Devre arası transfer dönemini en iyi şekilde değerlendirip yapılacak nokta takviyelerle ligde şampiyonluğun en güçlü adayı olacaklarını söyledi. Kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, konuyla ilgili olarak şunları ifade etti; Her sezonda olduğu gibi her takım birbirini yeni yeni tanımaya başladı. Biz de klasik olarak ilk yarıda rakiplerimizi tanıyarak ve de iyi analiz ederek eksiklerimizi görüp nasıl kapatacağımız konusunda şimdiden çalışmalarımıza  başladık. Bu sezon sonu şampiyon olmak için Ocak ayındaki kış transfer döneminde gerekli nokta transferlerimizi yaparak şampiyonluğa oynamak istiyoruz. Biz de sizler gibi bir o kadar başarılı ve şampiyon olmak istiyoruz. 

BİZE GÜVENİN 

Taraftarımızın bize güvenmesini ve destek olmasını hem takım olarak hemde yönetim olarak çok istiyoruz. Biz ancak büyük Samsunspor Taraftarı ile var olabileceğimizi biliyoruz. Zaman bölünme değil birlik ve beraberlik olup kenetlenme zamanıdır. Taraftarımızın umutsuzluğa kapılmamasını istiyoruz. Bu takım henüz istediğimiz seviyeye bir türlü gelemedi. Ama geçen seneye göre çok daha güçlü bir takımımız var. Biz gerçek taraftar grubu olarak takımımıza güvenmek ve desteklemek zorundayız. Tek bir Samsunspor'umuz var. İkinci bir Samsunspor yok! Takımımıza ve Kulübümüze birlikte sahip çıkmalıyız. İyi günde de kötü günde de birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Başka türlü Samsunspor'umuzun şampiyon olması mümkün değildir

AdminAdmin