SPOR
Giriş Tarihi : 21-07-2020 18:00   Güncelleme : 21-07-2020 18:00

Başkan Yıldırım'dan önemli çağrı! Kombineni al öncelik senin olsun

TFF Başkanı Nihat Özdemir'in, "Yeni sezonda maçları %35, %40 kapasiteyle seyircili oynatmak en büyük hedefimiz ve Devletimizin izni de gerekli" sözleri sonrasında konuşan Başkan Yüksel Yıldırım, "Demekki kombinesini önceden alanlar ayrıcalıklı ve öncelikli olacaklar ve ancak maçlara onlar girebilecek! Haydi kombineni hemen al!" dedi.

Başkan Yıldırım'dan önemli çağrı! Kombineni al öncelik senin olsun

Yılport Samsunspor Futbol Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım'dan kombine bilet çağrısı. TFF Başkanı Nihat Özdemir'in geçtiğimiz günlerde yeni sezonda maçların seyircili oynama ihtimalinin yüksek olduğunu duyurmasıyla birlikte sosyal medyadan taraftarlarına seslenen kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, "TFF Başkanı Nihat  Özdemir, "Yeni sezonda maçları %35, %40 kapasiteyle seyircili oynatmak en büyük hedefimiz ve Devletimizin izni de gerekli. Demekki kombinesini önceden alanlar ayrıcalıklı ve öncelikli olacaklar ve ancak maçlara onlar girebilecek! Haydi kombineni hemen al!" dedi. 

HENÜZ TARİH VERİLMEDİ 

Samsunspor taraftarının 2020-21 sezonunda kombine bilet alması için önce Passolig kartı çıkarması gerekiyor. Şu anda Türkiye'de yeni sezon için kulüplerin kombine bilet satışı yapmasına izin verilmiyor. İlgili bakanlıkların ortaklaşa vereceği karar doğrultusunda gelecek sezon tribünlere ne kadar seyirci alınacağı kararlaştırılacak, kombine biletler ona satışa çıkacak.