SPOR
Giriş Tarihi : 15-07-2021 14:44   Güncelleme : 15-07-2021 14:44

Başkan Yıldırım: Mutlaka bir forvet alacağız

Başkan Yıldırım, "Sonuç olarak bir sağ bek, bir stoper, bir forvet kesin alacağız. Bir de gerekirse sağ kanat oyuncusu düşünüyoruz. 3 ya da 4 transferle sezona hazır olacağız" dedi.

Başkan Yıldırım: Mutlaka bir forvet alacağız

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, herkesin büyük bir merakla beklediği golcü transferi hakkında net konuştu. 2021-2022 fikstür çekimine katılan ve kura sonrasında kameraların önüne geçen kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, "Biz Samsunspor olarak aslında iyi kadro kurduk ama şampiyonluğun en iyi adaylarından biri olmak için 3 ya da 4 tane daha transfer yapmamız gerektiği kanısındayız. Hocamız Mehmet Altıparmak ile her gün istişare ediyoruz" diye konuştu. 

TRANSFER YAPILACAK O BÖLGELER 

Kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, "Sonuç olarak bir sağ bek, bir stoper, bir forvet kesin alacağız. Bir de gerekirse sağ kanat oyuncusu düşünüyoruz. 3 ya da 4 transferle sezona hazır olacağız. Biz Samsunspor olarak bu sene kendimizi şampiyonluğa oynayan genç takım yapmaya çalıştık. Farkındaysanız eski takımdan bir tek kalecimiz Nurullah Kaldı. Takımda büyük değişiklik oldu. Yaş ortalamamız 30'dan 25-26'lara düşürmeye çalışıyoruz. Geleceğin Samsunspor'unu inşaa etme yolunda ilerliyoruz" diye konuştu.