SPOR
Giriş Tarihi : 28-09-2020 17:49   Güncelleme : 28-09-2020 17:49

Başkan Yıldırım açıkladı! Fildişi ve Kolombiya'dan 3 oyuncu geliyor...

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım altyapıda G.Saray, Beşiktaş, F.Bahçe ve hatta Altınordu'yu geride bırakacak başarılara imza atacak projelerini hayata geçirmeye başladıklarını söyledi.

Başkan Yıldırım açıkladı! Fildişi ve Kolombiya'dan 3 oyuncu geliyor...

Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsunspor'un altyapı anlamında çok yakın bir zamanda Türkiye'de bir numara olacağını söyledi. Altınordu, G.Saray, Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin bu anlamda önüne geçecek projelere imza atmaya hazırlandıklarını dile getiren Başkan Yıldırım, "Yunanistan'dan altyapımıza Alpaslan Tahsin diye genç bir arkadaşımız gelecek. Hocalarımız baktı izledi. Kabiliyetli yetenekli bir çocuk. İki haftada sonra Fildişi sahillerinden 17 yaşında 2 oyuncu gelecek. Bunları ileri de profesyonel yapacağız. 10 Ekim'de Kolombiya'dan bir kaleci gelecek" diye konuştu. 

KALİTELİ ANTRENÖR ŞART 

Kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, "Altını çiziyorum; iyi oyuncu yetiştirecek iyi antrenör lazım. Biz de akamemizde gençlerimizi yetiştirecek hocalarımızı özenle seçeceğiz. Buradan net olarak söylüyorum; kendini yenilemeyen kendini geleceğe hazırlamayanlarla bizim ileri de beraber hareket etme şansımız yok. Eğer Samsunspor biz yıldız oyuncular yetiştirecek ve Türk futboluna sunacaksak; aynı şekilde kabiliyetli antrenörlere de ihtiyacımız olacak" dedi.