GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-07-2020 12:09   Güncelleme : 30-07-2020 12:09

BAŞKAN SEZGİN GÜMÜŞ: BAYRAMLAR BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN EN MÜSTESNA GÜNLERİDİR

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Bayramların ülkemizde müstesna günler olduğunu söyleyen Gümüş; 'Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı, Milli birlik ve beraberliğimizin pekiştiği en güzel günlerdir.' dedi.

BAŞKAN SEZGİN GÜMÜŞ: BAYRAMLAR BİRLİK VE  BERABERLİĞİMİZİN EN MÜSTESNA GÜNLERİDİR

BAYRAMLAR MİLLET OLMA ŞUURUNU DAHA DA GÜÇLENDİRİR
'Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği özel günlerdir.' diyen Başkan Gümüş; 'Dostluğu, sevgiyi, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramında yine millet olarak bir ve beraberiz, dimdik ayaktayız.' dedi.

ÜLKEMİZİN VE İSLAM ALEMİNİN BAYRAMI KUTLU OLSUN
Gümüş sözlerini şöyle tamamladı; 'İnsanlığın tüm dünyada ve ülkemizde salgın hastalıkla mücadele ettiği bir dönemde hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, başta Samsunlular olmak üzere tüm Türkiyemizin ve islam aleminin Kurban Bayramın en kalbi duygularımla kutluyorum. Mübarek Kurban Bayramının sağlık, huzur, bereket ve esenlikler getirmesini temenni ediyorum.  Rabbimden milletimizi daha nice Mutlu ve huzurlu bayramlarda buluşturmasını diliyorum'